Bankamatik kartını kullanan kişilere ödemeler yattı! 10.000 TL nakit verilmektedir

Bankamatik kartını kullanan kişilere ödemeler yattı! 10.000 TL nakit verilmektedir. Banka üzerinden yapılan duyuruda hemen işlem yapabileceksiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bankamatik kartını kullanan kişilere ödemeler yattı! 10.000 TL nakit verilmektedir

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanya duyurusunda, SMS ile onay vereceğini açıkladı. Bankamatik kartımı Yapı Kredi Bankası üzerinden kullanan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan Yapı Kredi Bankası Banka kredi puanı 1200 üzerinde olan vatandaşlar için kredi imkanı sağlamaktadır.

Sms ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinde, atacakları ücretli bir mesaj ile birlikte Yapı Kredi Bankası hesapları üzerinden ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilmektedirler. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, bireysel, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Yapılacak olan başvurular sonrasında banka, sizleri değerlendirmeye alacak ve kredi notumuza göre, sizlere ne kadar kredi onayı verdiği hakkında bilgileri mesajla göndermektedir.

2022/03/19/1000-tl-yardim-sorgulama-e-devlet-nasil-yapilir.webp

Destek kredisine katılmak isteyen vatandaşların yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden yapacakları işlemlerde ise başvurularını 5 dakika içerisinde hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, resmi internet sitesi üzerinden veya bu bankanın internet bankacılığını kullanarak da bankamatik kartına 10000 TL'ye kadar ödeme alabilmektedir. Kredi onayı aldıktan sonra almış olduğunuz tüm kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapılırken taksit ödemelerinde erteleme imkanı sizlere sunulmaktadır. yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden kampanya detayları hakkında bilgi alabilir, kredi başvurusunu yapabilir ve güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Bu banka haricinde diğer bankalardan da, işlemlerinizi kolay bir şekilde yaparak, hangi bankada hesabınız varsa o bankanın internet bankacılığını kullanabilir ve mobil uygulama üzerinden şubelere gitmeden bankacılık işlemlerinizi ve kredi işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Keşfet