Bankamatik Kartı Olan Kişilere 16.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika Önemli Açıklama Yapıldı

Bankamatik Kartı Olan Kişilere 16.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika Önemli Açıklama Yapıldı. Hangi bankalar hemen ödeme veriyor duyuruldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bankamatik Kartı Olan Kişilere 16.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika Önemli Açıklama Yapıldı

Bankamatik Kartı Olan Kişilere 16.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika Önemli Açıklama Yapıldı. Hangi bankalar hemen ödeme veriyor duyuruldu! Bankamatik kartı olan vatandaşlar, 16000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 36 ay vadeli olan bu işlemlerini gerçekleştirerek hızlı bir şekilde başvurusunu yapabilecektir. Başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda, Yapı Kredi Bankası Akbank ve Denizbank üzerinden istedikleri zaman bu başvuruları gerçekleştirerek, kredi alabiliyor. Son zamanlarda bankaların yapmış olduğu bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere gelir belgesi olarak işlem yapılıyor ve düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlanıyor.

Yapı Kredi Bankası Akbank ve Denizbank Üzerinden Başvuru Aşamaları Nedir? Kimler Alabilir?

bakandan-aciklama-geldi-sosyal-yardim-ve-yardim-parasi-alacaklara-mujde-zamli-hesaplara-yatacak.jpg

16000 TL Yapı Kredi Bankası Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması gerekmektedir. Ayrıca bu krediler için başvuru yapacak olan kişiler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Nakit kredi kullanacak olan kişiler banka şartlarına uygun olması durumunda bankaların resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. 3 banka tarafından yapılan bu kampanyada, resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kabilesi, başvuru formunu dolduran kişilerin değerlendirmeleri kısa bir süre içerisinde yapılarak sonuçları cep telefonlarına gönderilmektedir.

Ayrıca bankaların SMS kredi servisini kullanarak da istediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası, SMS kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak gönderirseniz 44 25 numarasına gönderirseniz Akbank, Kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 32 80 numarasına gönderirseniz de DenizBank üzerinden kredi başvurusu yapmış olursunuz.

Keşfet