Bankalar Açıklama Paylaştı! Rekor Başvuru Bekleniyor! 20.000 TL İçin Nakit Verilecek

Bankalar Açıklama Paylaştı! Rekor Başvuru Bekleniyor! 20.000 TL İçin Nakit Verilecek. Hangi bankadan alınacak belli oldu. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bankalar Açıklama Paylaştı! Rekor Başvuru Bekleniyor! 20.000 TL İçin Nakit Verilecek

20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada nakit kullanacak olan vatandaşların gelir belgesiz olarak SMS ile hızlı bir şekilde onay alacağı bankalar açıklandı. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ağacın ihtiyaçları durumunda kredi kampanyalarına katılabilir ve bankaların düşük faiz oranlarıyla vermiş oldukları ihtiyaç kredisine hızlı bir şekilde başvurusunu gerçekleştirebilir. Ramazan Bayramı yaklaşırken, emekli olan vatandaşlar için ve sigortalı olarak çalışan kişiler için başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak, banka kredi puanına göre, 20000 TL kredi kullanabiliyor. 20000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler bu kredilerde ödemesini ise 36 ay vadeye kadar tablo oluşturabilir ve ilk taksit ödemesini de 90 gün erteleyebilir. Akbank, Finansbank ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyaya başvuru yapmakta oldukça basittir.

Akbank

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak hızlı bir şekilde bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyor. Banka hesabınızın olması durumunda hemen banka hesap numarası üzerinden beri internet bankacılığı şifresi alacak ve bu şifreyle birlikte sizlerde hızlı bir şekilde kredi kullanabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine gidecek olan kişilere ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir.

0-79kredi.jpg

QNB Finansbank

20000 TL düşük faiz oranları ile ve hızlı bir şekilde cevap almak istiyorsanız, Finansbank, üzerinden SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz, TC kimlik numaranıza 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek, bu bankadan kredi başvurusu yapmanız mümkün. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda hızlı bir şekilde kredi kullanabileceğiniz bu banka üzerinden ayrıca QNB mobil uygulaması üzerinden de başvuru yapılmaktadır.

Denizbank

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek, DenizBank Cebimde Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Denizbank 20000 TL'ye kadar sizlere kredi değerlendirmesi yapacak ve üstelik kredi puanı yüksek olan kişilere daha yüksek limitlerde kredi onayı verecektir.

Keşfet