Banka Skoru Düşük Olan Kişilere Ziraat Bankası 30.000 TL Ödeme Verecek!

Banka Skoru Düşük Olan Kişilere Ziraat Bankası 30.000 TL Ödeme Verecek! Bankadan yapılan duyuru ile birlikte sizlerde hemen başvuru yapacaksınız.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Banka Skoru Düşük Olan Kişilere Ziraat Bankası 30.000 TL Ödeme Verecek!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte banka hesabı olan ve banka şubelerine gitmeden işlem yapacak olan kişiler kredi almak istiyorlarsa banka kredi puanına bakmadan kredi notu düşük olsa bile onay almamaktadır.

Ziraat Bankası kredi puanı düşük olan vatandaşlara 30000 TL'ye kadar kredi vereceğini duyurduktan sonra başvuruları da almaya başladı. 36 ay vadeye kadar vereceği bu kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin şartlar uygun olması durumunda hesaplarına ödeme yapacak.

Ziraat Bankası, kendi banka müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu bu kampanyada ilk taksit ödemelerinde 90 gün kadar erteleme de yapma imkanı sunmaktadır. Emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşların bireysel kredi olarak alabilecekleri bu nakit kampanyasına katılmak isteyen kişiler hemen aynı gün içinde işlemlerini yaparak, kredi kullanabilmektedir. Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak daha yüksek limitlerde kredi kullanabilir.

Ziraat Bankası Başvuru Nasıl Yapılacak?

ziraat-bankasi-2000-tl-ile-10000-tl-arasinda-nakit-ihtiyac-kredisi-verecek-bu-krediler-cok-konus.jpg

Ziraat Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine müracaat ederek kredi kullanabilecek. Sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeli kredi imkanından faydalanmak için bankaya kimlik ve gelir belgenizi ile başvuru yapmanız gerekir. Verilecek kredilerde ilk taksit ödemesi 3 ay sonra gerçekleşecektir. Bu imkandan faydalanmak için geç kalmadan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şayet bankaya gitme imkanınız yok ise, başvuru yapmak için başka seçeneklerde mevcut. Başvuru yapmak için mobil uygulama kullanılabilir. Ziraat Bankası üzerinden mobil uygulama kullanmak sureti ile mevcut olan banka hesabı üzerinden kredi başvurusu yapılabilir. Bankanın kredi kredi başvurusu için mobil uygulama kullanıldığında masrafsız ve gelir belgesine gerek kalmadan kredi kullanılabilecek.

Keşfet