Baba Dizisinde İşler Çok Karıştı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve kendine has bir izleyici kitlesini bünyesinde barındıran Baba dizisinin yeni bölümü Salı akşamı yayınlandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Baba Dizisinde İşler Çok Karıştı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve kendine has bir izleyici kitlesini bünyesinde barındıran Baba dizisinin yeni bölümü Salı akşamı yayınlandı. Gelecek hafta yayınlanması planlanan bölümünde ön izlemesinin bölüm sonunda gösterildiği Baba dizisinde İlhan ve Büşra bütün olayların ortasında kaldı. Kadir'in suçsuz olduğuna bir türlü inanmayan İlhan'ın Büşra ile olan evliliği de bu olaylardan sonra sarsıntı geçirdi.

Emin Saruhanlı Geri Döndü

Servet hileyle bütün malı mülkü üzerine geçirmiştir. Kardeşlerini, yeğenlerini ve annesini sokağa atan Servet artık iyice kontrolden çıkar. Konakta kalmak isteyenlere elini öptüren Servet'in bu yaptıklarını duyan Emin Bey soluğu oğlunun yanında alır. Ailesi için ses çıkarmayan Emin Bey Kadir'in nezarette olduğunu duyunca Servetten yardım ister. Servet'in gözü iyice dönmüştür. Babası ile artık bütün ipleri koparmaya kararlı olan Servet Kadir için kılını bile kıpırdatmaz.

1602479-jpg.webp

Oğlunu görmek için polislerle tartışan Emin Saruhanlıda gözaltına alınarak Kadir'in yanına girmeyi başarır. Kadir ise suçsuz olduğunu anlatsa da İlhan'ın öfkesi dinmez. İntikam ateşiyle yanan İlhan hırsını Büşra'dan da çıkarmaya başlar. Büşra'yı ailesi ile görüştürmek istemeyen İlhan sonunda Büşra'nın evden kaçmasına neden olur. Hatasını anlayan İlhan bölüm sonunda Büşra'yı Elif'in evinde bulur. Kadir'in hayatı İlhan tarafından tehdit altındadır. Bunu bilen Büşra gelecek haftaki bölüm ön izlemesinde abisinin hayatından endişe ettiğini kocasına söyler. İlhan ise soruları cevapsız bırakarak Büşra'yı daha da korkutur.

Anadolu'dan Büyük Kente Göçün Sonuçları

Baba dizisi 12. bölümünü geride bıraktı. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrolünde yer aldığı proje bir Anadolu hikâyesi adı altında başlamıştı. Ödemiş gibi küçük bir ilçeden İstanbul'a göçen bir ailenin aşırı lüks ve imkânlardan sonra nasıl koptuğunu etkileyici bir dille anlatıyor. Kadir'in ailesini birlikte tutmak için yaptıkları ve abisi Servet'in milletin elinde maşa olmasında sonra gelişen olaylar Saruhanlı ailesinin eski neşesini adeta silip süpürdü. Emin Saruhanlı ve oğlu Servet'in el öptürme sahnesinde Emin Bey'in Servet'in elini kırarcasına bükmesinden sonra Servet daha da hiddetlendi. Böylece kendisini iyice paraya kaptıran Servet ve kapı dışarı ettiği ailesini şimdi nasıl bir yol bekliyor. Baba dizisi Salı akşamları Show TV ekranlarında seyircilerle buluşuyor.

Keşfet