Az Önce Haber Geldi: O Bankalar, 7 Bin TL Veriyor! Zaman Daralıyor Acele Edin!

Ziraat Bank ile Garanti Bank tarafından yapılan son dakika açıklamalara göre 7000 TL tutarında masrafsız ve faizsiz kredi verilecek nokta başvuru detayları ve çok daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Az Önce Haber Geldi: O Bankalar, 7 Bin TL Veriyor!  Zaman Daralıyor Acele Edin!

Az Önce Haber Geldi: O Bankalar, 7 Bin TL Veriyor! Zaman Daralıyor Acele Edin! Ziraat Bank ile Garanti Bank tarafından yapılan son dakika açıklamalara göre 7000 TL tutarında masrafsız ve faizsiz kredi verilecek nokta başvuru detayları ve çok daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.

Ziraat Bank Kefilsiz Faizsiz 7.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Katılım Koşulları Neler?

Bu sabah Ziraat Bankası yönetim kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre vatandaşların nakit problemlerinin giderilmesine yönelik 7000 TL tutarında ihtiyaç kredisi aylık %1.63 faiz oranı ile, ilk taksit ödemesi 3 ay sonra olacak şekilde ve bütün borç ödemelerinin ise 24 aylık vade seçenek şekilde tamamlanacak bir duyuru geldi. Buna göre vatandaşların bu kredi kampanyasına katılım sağlamaları açısından Ziraat Bank mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamaları başta olmak üzere kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek kimlik ibrazı neticesinde kefilsiz ve faizsiz 7.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamaları gerekir.

Garanti BBVA 7000 TL İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Neler?

2022/04/18/garanti-bankasi-sok-eden-mujdeyi-duyurdu-kara-listeye-son.jpg

Garanti Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden peş peşe yaptıran açıklamalara göre 7000 TL tutarında faizsiz ve kefilsiz ihtiyaç kredisinin sunulacağı açıklandı.

Ancak Ziraat Bank'tan farklı olarak en az 1600 kredi puanı bulunan vatandaşların bu kredi kampanyasına katılım sağlanmaları mümkündür. Aynı zamanda bu kredi kampanyasına katılım sağlayacak vatandaşların Garanti Bank kredi kartı ile mevduat hesabı açmaları şartı aranıyor. Başvuru işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşların 24 aylık vade seçeneği şeklinde aylık 1.97 faiz oranı ile bu Kredi kampanyasına katılım sağlamaları gerekir.

Keşfet