ATV’nin Merakla Beklenen Hakim Dizisinde Son Dakika Değişikliği Yaşandı!

ATV'nin yeni dizisi Hakim'in yayınlanması için geri sayım sürerken oyuncu kadrosunda bir son dakika değişikliği yaşandı. Dizinin iki oyuncusu kadrodan ayrıldı ve yerlerine yeni oyuncular geldi. Merak ettiğiniz tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
ATV’nin Merakla Beklenen Hakim Dizisinde Son Dakika Değişikliği Yaşandı!

Amerika'da yayınlanırken büyük ses getiren Your Honor dizisinin uyarlaması olacak olan Hakim dizisi sete girmeye hazırlanırken oyuncu kadrosu son anda değişti. Alınan önemli bilgilere göre dizide rol alacağı açıklanan Burak Dakak, tiyatro programının çekimlere uymaması nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı. Burak Dakak’ın boşalan yerini ise bir diğer genç oyuncu Fatih Berk Şahin dolduracak.

Merakla beklenen dizide son dakikada iki oyuncu değişti

2021 yılında oyunculuğa başlayan Fatih Berk Şahin, Seyyar ve Yalancı dizileri ile Geçen Yaz isimli Netflix filminde rol almıştı. 2004 doğumlu genç oyuncu için Hakim dizisi harika bir fırsat olacak. Hakim dizisi Fatih Berk Şahin'e seçkin oyuncularla birlikte çalışma fırsatı sunacak. Dizi ekibinden ayrılan bir diğer isim ise İlayda Alişan oldu. İlayda Alişan'ın yerine Eslem Akar ile anlaşma sağlandı. 23 yaşındaki Eslem Akar, kariyerinin ilk projesi olarak 2011 yılında Sen de Gitme dizisinde rol almıştı. Avlu ve Güvercin gibi dizilerde rol alan Akar, en son Babam Çok Değişti dizisi ile ekranlara gelmişti.

Dizinin ilk bölümü Mart sonu veya Nisan başı

Sete çıkmak için artık günler sayan Hakim dizisinde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan ve Yurdaer Okur rol alıyor. Alınan bilgilere göre, Hakim dizisinin çok yakında sete girecek. Dizinin ilk bölümü Mart sonu veya Nisan başında ATV'de yayınlanacak. Dizi 10 bölümlük bir mini dizi olarak çekilip 2020'de Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanmıştı. Son derece tehlikeli bir mafya babasının oğlunu istemeden öldüren gencin babası olan hakimin, oğlu için aldığı bütün riskler anlatılıyordu. Yerli uyarlamanın senaryosunu ise Yılmaz Şahin yazıyor.

Hakim dizisinin konusu nedir?

Yurtdışında ekranlara gelen Your Honor dizisinin uyarlaması olan Hakim, Limon Film imzası taşıyor. Yakında vizyona girecek olan Hakim dizisi, bir hakimin, oğlu bir suça bulaştıktan sonra onu savunmak için verdiği mücadeleyi ve içinde bulunduğu korkunç açmazı konu alıyor.

Keşfet