Atv’nin İddialı Yapımı Hakim Dizisi Size de Tanıdık Gelmiyor Mu? Dikkat Çeken Benzerlik Merak Ediliyor!

Atv ekranlarına senaryosuyla bomba gibi düşecek Hakim, daha başlamadan seyirciler tarafından beklenen bir dizi oldu. Oyuncu kadrosuyla da adından söz ettiren dizinin başka bir senaryo ile arasındaki benzerlik dikkat çekti. Yeni dizi Hakim hakkında merak edilen bütün ayrıntılar haberimizde...Dizi beklentiyi karşılayacak mı?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Atv’nin İddialı Yapımı Hakim Dizisi Size de Tanıdık Gelmiyor Mu? Dikkat Çeken Benzerlik Merak Ediliyor!

Dizi beklentiyi karşılayacak mı?

Hikayesinin yanında oyuncu kadrosuyla da televizyon ekranlarına iddialı bir giriş yapması beklenen dizinin başrolleri son zamanlarda Bergen filmiyle de adından söz ettiren usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ve Ebru Özkan oldu. Her projesinde güçlü bir oyunculuk sergileyen Ebru Özkan’ı da en son Hekimoğlu dizisinde seyretmiştik. Dizinin en büyük avantajlarından biri de bu iki yetenekli oyuncunun bir araya getirilmesiyle oluşacak uyumun merak edilmesi oldu.

ebru-ozkan-1-1.jpg

ABD yapımı ‘’Your Honor’’dizisinden uyarlandı

Hazırlıklarına büyük bir özenle devam edilen Hakim’in senaryosu, yayınlandığı tarihten itibaren ABD’de ilgiyle takip edilen dizi Your Honor’dan uyarlandı. Son dönemlerde televizyon dizilerinde hukuk temasının sıklıkla işlendiğini görmekteyiz. Reytinglerde iddiasını sürdüren Yargı, Evlilik Hakkında Her Şey, Mahkum dizileri bu konuya örnek gösterilebilir. Uyarlama senaryosuyla iddialı bir giriş yapacağı tahmin edilen Hakim dizisi de bu kategoriye girecek.

Erdal Beşikçioğlu benzer bir karakterle karşımıza çıkacak

Dizinin orijinalindeki başrol Bryan Cranston’ın hayat verdiği Michael Desiato karakterini Hakim dizisinde Erdal Beşikçioğlu canlandıracak. Oyunculuğuyla bizi diğer yapımlarında olduğu gibi kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor. Erdal Beşikçioğlu’nu en son televizyon ekranlarında izlediğimiz dizi Kağıt Ev dizisiydi. Sekiz bölüm süren Star TV’nin dizisinde, kızı, evlerinde hizmetçilik yapan kadının kızını kazara öldürmüştü. Beşikçioğlu, bu ölümü saklamaya çalışan bir babayı canlandırıyor ve kızının hapse girmesini önlemek için bir dizi suç işliyordu. Hakim dizisinde de kendisini, yine kazara, bir mafya babasını öldüren çocuğunu kurtarmaya çalışan bir babayı oynarken izleyeceğiz.

kapak-164449.webp

Hakim dizisinin konusu nedir?

Yurtdışında ekranlara gelen Your Honor dizisinin uyarlaması olan Hakim, Limon Film imzası taşıyor. Yakında vizyona girecek olan Hakim dizisi, bir hakimin, oğlu bir suça bulaştıktan sonra onu savunmak için verdiği mücadeleyi ve içinde bulunduğu korkunç ikilemi konu alıyor.

Keşfet