Aslı Enver Ekranlara Geri Dönüyor! Uzun Zamandır Uzak Kalmıştı! Aslı Enver’in Sevenlere ve Özleyenlere Müjde! 12 Mart Tarihinde Özlem Bitiyor!

Babil dizisindeki son rolünden bu yana ekranlarda görünmeyen Aslı Enver, hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Enver, hayranları ile bu kez bir Netflix filmi ile bir araya gelecek. Aslı Enver en son 2020 yılında yayınlanan Star TV dizisi Babil'de yer aldı. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Aslı Enver Ekranlara Geri Dönüyor! Uzun Zamandır Uzak Kalmıştı! Aslı Enver’in Sevenlere ve Özleyenlere Müjde! 12 Mart Tarihinde Özlem Bitiyor!

Dizide kilit rol oynayan Enver, performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Ancak dizi, 20 Kasım 2020'de 20. bölümünün yayınlanmasıyla sona erdi. Salgının da olmasıyla Aslı Enver uzun süre ekranlardan uzak kaldı. Pandeminin büyük bir bölümünü evde geçiren oyuncu, bu süreç boyunca her ikisini de barınaktan edindiği köpeği ve kedisiyle eğlenirken yaptığı video ve fotoğrafları paylaşmıştı.

Sen Yaşamaya Bak filmi Netflix platformunda yayınlanacak

Geçen yıl, ünlü oyuncu sadece bir film yapımında yer aldı. Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Sen Yaşamaya Bak filmi yaz aylarında çekilmişti. Sen Yaşamaya Bak filmi sonunda izleyiciye duyuruldu. Hayranlarının uzun süredir kendisini göremeyen Aslı Enver'e olan özlemi sona eriyor. Sen Yaşamaya Bak filmi 12 Mart'ta Netflix platformunda yayınlanacak. Filmi Hakan Ketche yönetiyor ve senaryosunu Hakan Bonoma yazdı. Film, uzun bir aradan sonra Aslı Enver'i sevenleriyle buluşturacağı ve Yargı dizisiyle beraber halen kadınlar arasında oldukça popüler olan Kaan Urgancıoğlu’nun yeni bir yapımla karşımıza çıkaracağı için büyük ilgiyle bekleniyor.

Sen Yaşamaya Bak filmi konusu nedir?

Melisa, canından çok sevdiği çocuğu Can'dan sorumlu olan bekar bir annedir. Hasta olduğunu öğrendiğinde hayatı hiç beklemediği bir şekilde olumsuz olarak değişir. Melisa, hayatının son günlerinde ayağını yerden kesecek bir aşk yaşarken aynı zamanda, Can'ı güvendiği birine emanet edebilecek midir?

Aslı Enver

Kıbrıslı Türk bir baba ile Türk bir annenin ikinci çocuğu olan Aslı Enver, Londra'da doğdu ve on iki yaşına kadar orada yaşadı. Daha sonra ailesiyle birlikte Türkiye'ye yerleşen Aslı Enver, geçiş döneminde annesinin de yardımıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimine başladı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi ve Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Aslı Enver, kariyerine TRT'de iki dakikalık bir sitcom’da rol alarak başladı ve ardından Ayna adlı kısa filmde rol aldı.

Keşfet