Aşk-ı Memnu Dizisinin Usta Oyuncusu ve Arsen Hanım Karakteri ile Herkesin Sevdiği İsim Gülsen Tuncer Ekranlara Geri Dönüyor!

Türkiye'nin en başarılı kadın oyuncularından biri olan Gülsen Tuncer, ekranlardan uzak kaldığı uzun bir aradan sonra tekrardan kaliteli bir yapım ile geri dönüyor. Usta oyuncu, en son Aşk-ı Memnu dizisinde Ahsen Hanım rolünü oynadıktan sonra uzun bir süre ekranlarda yoktu. Şimdi ise ATV'nin yeni yapımı Hakim dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Merak edilen tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Aşk-ı Memnu Dizisinin Usta Oyuncusu ve Arsen Hanım Karakteri ile Herkesin Sevdiği İsim Gülsen Tuncer Ekranlara Geri Dönüyor!

Usta Oyuncu Hakim Dizisi ile ekranlara geri dönüyor

Birçok dizi ve filmde rol alan 76 yaşındaki oyuncu setlere geri döndü. Öncelikli olarak tiyatro yapımlarında rol alan başarılı oyuncu, bilindiği üzere en son 14 yıl önce Aşk-ı Memnu dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştı. Gülsen Tuncer, Aşk-ı Memnu dizisinde, herkesin saygı duyduğu Ahsen Hanım karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem’in oynadığı Adnan Ziyagil karakterinin ablası olan Ahsen Hanım’ı canlandıran Gülsen Tuncer, bu karakter ile herkesin gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Dizide her zaman doğrunun yanında olan ve haksızlığa karşı sessiz kalmayan Ahsen Hanım herkes tarafından seviliyordu.

19.jpg

Hakim dizisi çok iddialı geliyor

Usta oyuncu Gülsen Tuncer, setlerden uzak kaldığı 14 yıldan sonra ATV'nin yeni yapımı Hakim dizisiyle ekranlara geri dönmeyi seçti. Başrolünü Erdal Beşikçioplu'nun oynayacağı dizinin kadrosu birçok ünlü isim ile dolu. Ebru Özkan, Uğur Yücel, Yurdaer Okur ve Hasibe Eren, Hakim dizisindeki en iddialı isimlerden bazıları. Ayrıca genç oyuncular Fatih Berk Şahin, Eslem Akar ve Naz Çağla Irmak da, Hakim dizisinde gayet önemli karakterleri canlandıracak. ABD yapımı Your Honor dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hakim dizisi, ekranlara gelmek için resmen gün sayıyor. Yönetmenliğini Erkan Tunç'un üstlendiği Hakim dizisinin ilk bölümünün yayın tarihi ise henüz belli değil. Hakim dizisinin ilk bölümünün Mart ayında yayınlanması planlanıyor. Ayrıca son haberlere göre, hafta sonu çekimleri için sete çıkan ekibe başka bir oyuncu katıldı. Geçen sezon Fox TV dizisi Kefaret'te Alp karakteirni oynayan Hakan Yufkacıgil, Hakim dizisine dahil oldu.

s-2f8a15063d3874139e968793e5ba3f44951a1553.webp

Keşfet