Araba Almak İsteyenlere O Banka Aracın yüzde 70’ini Anında Ödüyor , Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Araba Almak İsteyenlere O Banka Aracın yüzde 70’ini Anında Ödüyor , Bu Fırsatı Kaçırmayın! Son dakika kampanya geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Araba Almak İsteyenlere O Banka Aracın yüzde 70’ini Anında Ödüyor , Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Araba Almak İsteyenlere O Banka Aracın yüzde 70’ini Anında Ödüyor , Bu Fırsatı Kaçırmayın! Kendine yeni bir araba almak isteyen yada arabasını değiştirmek isteyen vatandaşlar için bankaların taşıt kredileri, uygun şartlarda hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı veriyor. İş Bankası tarafından sunulan ve 2022 senesinin nisan ayına özel bir şekilde oluşturulan taşıt kredisi kampanyasına katılım sağlayan vatandaşlar, bu manada istedikleri arabayı altına çekebilir.

İş Bankası sıfır kilometre ve ikinci el araç kredisi kampanyası detayları neler?

Türkiye İş Bankası tarafından 2022 senesi içerisinde bütün vatandaşlara talep ve ihtiyaçları doğrultusunda taşıt kredisi kampanyası düzenleniyor. İş Bankası taşıt kredisi kampanyası aracılığı ile hem sıfır kilometre ve ikinci el otomobil alımlarında araç kredisi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Buna göre İş Bankası taşıt kredisi kampanyasına sıfır kilometre araç koşulu bulunmadığı için ikinci el otomobil alımlarında kullanılabilmesiyle mümkün hale gelmektedir.

İş Bankası tarafından 400 bin TL'ye kadar değeri bulunan araçlar için yüzde yetmiş oranında taşıt kredisi kullandırılırken,

400 bin TL ile 800 bin TL arasında bir değeri bulunan araç için taşıt kredisi oranı %50 olacak şekilde kullanılır,

800 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değeri bulunan bir araç için İş Bankası'ndan %30 oranında taşıt kredisi çekilebilir.

İş Bankası üzerinden aracın değerine göre yüzdelik hesaplaması şeklinde verilecek taşıt kredisinin çekilmesi durumunda 48 aylık vade seçeneği ile kredi taksit geri ödemeleri İş Bankası'na yapılabilir.

Keşfet