Anında Kredi Veren Bankalar

Günümüzde yaşam koşullarındaki pahalılaşmayla birlikte paraya olan ihtiyaç artmaktadır. Bizde yazımızda bundan hareketle anında kredi veren bankalar başlığını ele alacağız.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Artan ihtiyaçlarla birlikte paraya olan gereksinimin ortaya çıkması birçok kişiyi banka kredi kullanımlarına itiyor. Bankaların yapmış olduğu kampanya ve promosyon gibi uygulamalar bu anlamda pek çok kişinin yararlanmasını sağlıyor. Özellikle gelirlerini net olarak gösteremeyen kimseler için bu durumlar gözlemleniyor. Bizde yazımızda anında kredi veren bankalar başlığını ele alalım.

Anında Kredi Veren Bankalar

Son dönemde bankaların sunmuş olduğu fırsatlardan biri olan anında krediler birçok kimsenin yararlanmasını sağlamaktadır. Özellikle düzenli geliri olmayanların kredi başvurusu taleplerini bankalar gelir belgesiz verebilmektedir.

Faiz oranlarının artmasıyla birlikte kredi alanların sayısındaki düşüş bankaları harekete geçirdi. Müşteri kitlesini kaybetmek istemeyen bankalar çok fazla süre ve işlem gerekmeden kredi imkanları sunma yoluna gitti.

Son dönemde yaşanan işsizlik, yaşam pahalılığı gibi durumlar her ne kadar faiz oranları yüksek olsa da insanları krediye yöneltti. Bankadan bankaya koşulları ve miktarları değişmekle birlikte bazı bankalar gelir belgesiz kredi vermektedir. O zaman gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri bunları yazımızın devamında ele alalım.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar evlilik, ihtiyaç, ev ya da konut kredisi gibi birçok kredi türünde gelir belgesi, kefil ya da ipotek şartı isteyebilmektedir. Fakat son dönemde bankalar şart koşan krediler yerine daha basit işlemlerle kredi verebilmektedir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar diğer kredi miktarlarına göre biraz daha düşük miktarlı olabilmektedir. Her bankanın bu konuda sunmuş olduğu bir üst limit, ödeme süresi ve faiz oranları vardır. Kredi kullanacakların bunları dikkate almaları faydalarına olacaktır. O zaman gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri bunları sıralayalım.

  • Türkiye Ekonomi Bankası
  • Akbank
  • Odeabank
  • En Para
  • N Kolay Kredi
  • ING Bank
  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • Burgan Bank

Yukarıda sıralamış olduğumuz bankalar aracılığıyla gelir belgesiz kredi kullanmak mümkündür. Bu krediler çok büyük meblağlar olmasa da yine de anlık ihtiyaçları karşılar. Genel olarak anında kredi hizmetini sunan banklarda kredi çekme şartları ise şunlardır;

Akbank

Genel olarak Akbank müşterilerine özel anlık kredi çekme olanağını sunmuştur. Son zamanlarda pek çok kişide anlık olarak nakit para ihtiyacı artmıştır. Anlık olan kredi çeşitlerinde sıklıkla faiz oranları ile ilgilenilmez. Sadece nakit ihtiyacının anında karışlanması ile ilgilenilir. Akbank kredi kartı ile anlık olarak kredi çekebilirsiniz. Özelliklede Akbank müşterisi olan gençlerin anlık kredi olanağı daha çok dikkatlerini çekmiştir.

Garanti Bankası

Garanti bankası kredi sunma olanaklarını her zaman daha geniş kitleye sunma amacını taşır. Eğer anlık kredi olanağı hizmetinden hemen yararlanmak istiyorsanız; Garanti bankası şubelerine yönelebilirsiniz. Garanti bankası müşterileri anlık kredilerini online olarak başvuruda bulunup çekebilir. Garanti bankası müşterisi olmayanlar ise; kimlik kartları ile Garanti Bankası şubelerine gitmeleri gerekir. Düşük kredi miktarı olarak Garanti Bankası sıklıkla pek çok kişiye anlık olarak kredi imkanını sunmaktadır.

Denizbank

Denizbank günümüzde daha çok genişlemek istemektedir. Bu yüzden de her geçen gün müşteri kazanmak için çeşitli yöntemleri uygular. Bu yöntemlerden birisi de anlık olarak kredi sunma olanağıdır. Denizbank müşterisi olarak en kısa sürede düşük miktarda kredi çekebilirsiniz.

ING Bank

Son zamanlarda ING bank online platformlarda daha çok yer alıyor. Fakat anlık olarak kredi olanaklarına online platformlarda sadece müşterilerine sunmaktadır. ING bank müşterisi olmayanlar anlık olarak kredi alabilmek için ING bank şubelerine gitmeleri gerekir.

Keşfet