Almayan Kalmasın! PTT Gişelerinden 7500 TL Ödemeniz Hazır!

PTT üzerinden 7500 TL ödeme yapılacak. PTT nakit kampanyasına katılacak kişilere özel haber var.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Almayan Kalmasın! PTT Gişelerinden 7500 TL Ödemeniz Hazır!

PTT, kimlik kartınız üzerinden bir şeyler üzerinden 7500 TL'lik Ödeme yapacak. Bu ödemeyi almak için sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmanız yeterli. Detaylar haberimizde..

Aradan bir son dakika haberine göre PTT kimlik ile sizlere gişeler üzerinden 7500 TL ödeme yapacak! PTT üzerinden kimlik bilgileriniz ile beraber 7.500 TL'ye kadar ödeme almanız mümkündür. Nakit problemlerimizi bulunması halinde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız 7.500 TL'ye kadar hızlı bir biçimde onay verilen PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına derhal başvuru yapmanız gerekir.

İhtiyaç kredisi şeklinde sunulan bu kredileri katılım sağlamak amacıyla banka, 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmanız şartından başka bir şey aramıyor. Buna göre 36 ay vade seçeneği ile yüzde 2.25 faiz oranı ile 7500 TL tutarında ihtiyaç kredisinin kullanılması alete hizmetinize sunuldu. PTT şubeleri üzerinde müracaat işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi diğer taraftan aktif Bank'ın yapmış olduğu kredi kampanyası olan en kolay kredi kampanyasına katılım sağlayarak SMS ile internet uygulaması üzerinden müracaat işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PTT şubelerine gitmeden SMS ile kredi müracaat işlemlerinde bulunmak isteyen vatandaşlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne girmek suretiyle PTT yazdıktan sonra boşluk bırakmaları ve bu mesajı 3050 numarasında göndermeleri yeterlidir. Sadece 5 dakika içerisinde PTT'nin onay vermesi halinde 7500 TL tutarındaki kredinin PTT gişeleri üzerinden hesabınıza aktarılması mümkün olabileceği gibi PTT mobil bankacılık ve internet bankacılık uygulamalarının kullanıyorsanız bu sistem üzerinden hesaba 7.500tl aktarmanız mümkündür.

Keşfet