Alina Boz’un Süslü Korkuluk Dizisi Kadrosundan Neden Ayrıldığı ile İlgili Bomba Bir İddia Ortaya Atıldı!

2021'in son haftasında gündeme resmen bomba gibi düşen Süslü Korkuluk dizisi tartışmalara yol açtı. Son olarak Alina Boz'un projeden ayrılmasıyla dizi bir yılan hikayesine dönüştü. Herkes Alina Boz'un neden ayrıldığını merak ederken, ayrılık ile ilgili ortaya çıkan iddia dikkatleri fazlasıyla çekmiş durumda. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Alina Boz’un Süslü Korkuluk Dizisi Kadrosundan Neden Ayrıldığı ile İlgili Bomba Bir İddia Ortaya Atıldı!

Alina Boz bilindiği üzere, başrolünde Çağatay Ulusoy'un da yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinin kadın başrol oyuncusu olmuştu. Çağatay Ulusoy, Alina Boz ile çalışmak için büyük bir istek duyduğunu dile getirirken, Ulusoy’un bu isteği doğrultusunda genç oyuncuya özel bir teklif yapılmıştı. En son Kanunsuz Topraklar dizisinde gördüğümüz Esra Bilgiç, birkaç gün önce Süslü Korkuluk dizisi için teklif aldı ve başarılı oyuncu hemen projeye dahil oldu.

Çağatay Ulusoy özellikle onunla oynamak istedi sözlerinden rahatsız oldu

Esra Bilgiç’in diziye dahil olmasıyla daha önce açıklanan Alina Boz'un projeden ayrıldığı ise birkaç saat içinde doğrulandı. Şimdi herkes Alina Boz'un projeden neden birdenbire ayrıldığını soruyor. Alina Boz'un "Çağatay Ulusoy özellikle onunla oynamak istedi" sözleriyle kendini rahatsız hissettiği ve projeden ayrıldığı iddia edildi. Bu iddia doğruysa, yeni bir tartışma yaratacak gibi duruyor.

Diziye Salih Bademci de katıldı

Ayrıca Süslü Korkuluk dizisinin kötü adamı Dimitri için Fatih Artman ve Salih Bademci’yle görüşmeler sürüyordu. En son alınan bilgilere göre, Salih Bademci'nin dizi ekibine dahil olması resmen bomba gibi bir kadronun oluştuğunu gösteriyor. Gelen haberlere göre Bademci, Süslü Korkuluk'ta Dimitri karakterini canlandıracak. Başlangıçta TV8'de ekrana gelmesi planlanan dizi, bölümlerinin 2 milyon liralık ücreti ile televizyon kanalları için çok pahalı olması nedeniyle televizyon kanalları yerine Netflix tarafından satın alındı.

Süslü Korkuluk dizisinin konusu nedir?

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı Süslü Korkuluk dizisini OGM Pictures kaleme alıyor. Süslü Korkuluk dizisinin konusu, gelinlik dikimi yapan başarılı bir modacının, o sırada gelinlik diktiği kadına aşkını konu alacak. Ayrıca şimdiye kadar alınan bilgilere göre Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı karakterin dedesi hayatını kaybedince, hep utandığı babasını İstanbul'a getirecek ve babası için bir bakıcıyı işe alacak.

Keşfet