Akbank’tan Emekliler İçin Bir Duyuru Geldi: 2.750 TL Şartsız Promosyon Verilecek

Akbank’tan Emekliler İçin Bir Duyuru Geldi: 2.750 TL Şartsız Promosyon Verilecek. Emekliye müjdeli haberi Akbank verdi! İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank’tan Emekliler İçin Bir Duyuru Geldi: 2.750 TL Şartsız Promosyon Verilecek

Akbank’tan Emekliler İçin Bir Duyuru Geldi: 2.750 TL Şartsız Promosyon Verilecek. Akbank; emekli bireylere karşılıksız 2.750 TL vereceğini duyurdu. Son zamanlarda enflasyonun daha da artmasıyla herkes zor geçinmeye başladı. Bu tarz zorlu bir evreden geçerken emekli vatandaşların mutlu olmasını sağlayacak haber ise Akbank tarafından gelmiş oldu. Akbank resmi web sitesiyle sosyal medya mecraları üzerinden gerçekleştirilen son dakika açıklamaları doğrultusunda emeklilerin maaş taşıma işlemlerini tamamlamalarıyla birlikte 36 ay süresince Akbank üzerinden maaş çekme sözü vermeleriyle kendilerine net halde 2.750 TL ödeneceği açıklandı. Bu para karşılıksız verilecek.

Emekliler Maaşlarını Akbank’a Taşırlarsa Bu Ödemeden Faydalanabilecek

3-banka-bu-gun-pes-pese-ilan-etti-borclulara-45-bin-tllik-odeme-aninda-yapilacak1.jpg

Emekli bireylerin şu an mevcutta yer alan maaş bankalarından ayrılarak Akbank yönüne maaş taşıma işlemlerini yapmaları adına ilk olarak Akbank mobil bankacılık ve Akbank direkt uygulamasından maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmeleri olağan hale gelecektir. Öteki yandan e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemlerinin yapılabildiğini belirtmek isteriz. Aynı esnada Akbank şubeleri vasıtasıyla kimlik ibrazıyla bu uygulamaların hepsi de halledilebilmektedir.

Akbank Emekli Promosyonu

1500 TL’ye değin emekli maaşı ödemesi almakta olan kişilere Akbank aracılığıyla emekli promosyonu adı altında 1850 liralık emekli promosyonu verilmiş olacak. 1500 TL ve 2500 TL arasında emekli maaşı ödemesi alan kişilere Akbank’tan 2200 TL tutarı kadar emekli promosyon ödemesi yapılacaktır. Eğer emekli maaşınızı 2500 TL’nin üzerinde alıyorsanız 2750 TL’lik bir promosyon alabileceksiniz.

Keşfet