Akbank, Ziraat Bank, TEB, Yapı Kredi Emekliye Müjde Dedi ve Promosyon Yatırdı!

Akbank, Ziraat Bank, TEB, Yapı Kredi Bankalarına başvuru yapmayan emekli kalmasın! Geri ödemesiz bir şekilde para dağıtılıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank, Ziraat Bank, TEB, Yapı Kredi Emekliye Müjde Dedi ve Promosyon Yatırdı!

O Bankalar Emekli Promosyon Ödemelerini Duyurdu, Hangi Banka Ne Kadar Veriyor? Akbank, Ziraat Bank, TEB, Yapı Kredi Bankalarına başvuru yapmayan emekli kalmasın! Geri ödemesiz bir şekilde para dağıtılıyor.

Emekli vatandaşlar açısından Sosyal Güvenlik Kurumu emekli promosyon ödemeleri 2022 senesi içerisinde de verilmeye devam ediliyor. Bankalar, emekli maaşlarını taşıyan bütün SGK emeklilerine anında nakit promosyon ödemesini veriyor. Milyonlarca emekli vatandaş, yalnızca emekli maaşını bir başka bankaya taşımak suretiyle taşımış olduğu yeni bankadan 500 TL'den 3 bin TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi almaktadır.

Yapı Kredi Bankası ne kadar emekli promosyon ödemesi yapıyor?

Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre maaşını 3 yıllığına Yapı Kredi Bankası'na taşıyan emekli vatandaşlara 2750 TL kadar emekli promosyon ödemesi yapılmaktadır. Buna göre 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlara 1850 TL, 1500 TL ile 2500 TL arasında emekli aylığı alanlara 2300 TL ve 2 bin 500 TL'den daha fazla emekli maaşı alan vatandaşlara ise toplamda 2750 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası ne kadar emekli promosyon ödemesi yapıyor?

Türkiye Ekonomi Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan bir açıklamaya göre maaşını 36 ay için Türkiye Ekonomi Bankası'na taşıyan vatandaşlara 1850 TL'den 2.500 TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi yaptırmaktadır.

emekli.jpg

Ziraat Bankası ne kadar emekli promosyon ödemesi yapıyor?

Kamu bankası olarak bankacılık faaliyetlerini sürdüren Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinde yapılan açıklamaya göre emekli aylıklarını 3 yıl boyunca Ziraat Bankası'ndan alma söze veren vatandaşlara 500 TL'den 750 TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi yapılacaktır.

Akbank 2022 emekli promosyon ödemesi ne kadar?

Akbank genel müdürü tarafından Akbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre maaşını 3 yıl boyunca Akbank'a taşıyan emekli vatandaşlarla 2750 TL kadar emekli promosyon ödemesi yapılacaktır

Keşfet