Akbank ve Yapı kredi Bankası vatandaşların imdadına yetişti! Nakit sıkıntısını ortadan kaldıracak kredi kampanyası! Koşulları sağlayanlar anında 30.000 TL kredi alabilecek!

Yeni yıl öncesi nakit ihtiyacı olanların imdadına bankalar yetişti. Akbank ve Yapı Kredi yeni yıl öncesi son bireysel kredi kampanyasını açıkladı. İşte düşük faizli bireysel kredilerin detayları...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank ve Yapı kredi Bankası vatandaşların imdadına yetişti! Nakit sıkıntısını ortadan kaldıracak kredi kampanyası! Koşulları sağlayanlar anında 30.000 TL kredi alabilecek!

Bankalar acil nakit ihtiyacı olanlar için düğmeye bastı. Yapı Kredi ve Akbank tarafından yapılan duyuruda belirli şartları sağlayan müşterilere anında ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. İşte Akbank ve Yapı Kredi'nin yeni ihtiyaç kredisi kampanyası...

AKBANK BİREYSEL KREDİ DETAYLARI

36 ay vadeli kredi imkanı sunan Akbank, müşterilerinin kampanyaya cep telefonlarından SMS ile başvuru yaparak katılabileceklerini duyurdu. Başvuru yapmak isteyenler internet bankacılığı veya banka şubesi üzerinden de başvuru yapabiliyor.

SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını yazıp 4455'e mesaj göndererek başvuru işlemini tamamlayabiliyor.

5fc190b955427e18a44212d0.webp

YAPI KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Yapı Kredi, nakit ihtiyacı olan müşterilerine 25.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Krediye başvurmak isteyenler SMS ya da internet bankacılığı üzerinden başvurularını tamamlayarak düşük faizli kredi kullanabilecekler.

SMS ile başvuru yapmak isteyenler "bireysel" yazıp TC kimlik numaralarını ve aylık gelirlerini yazıp 4411'e kısa mesaj göndererek başvurularını tamamlayabilecekler. Başvurusu onaylanan müşteriler, SMS bilgilendirmesinin ardından ödemelerini banka şubesinden alabilecekler.

Keşfet