Akbank ve iki bankanın müdürleri toplantı yaptıktan sonra, 50000 TL gelir belgesiz nakit vereceğini açıkladı

50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Detaylar geliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank ve iki bankanın müdürleri toplantı yaptıktan sonra, 50000 TL gelir belgesiz nakit vereceğini açıkladı

Akbank ve iki bankanın müdürleri toplantı yaptıktan sonra, 50000 TL gelir belgesiz nakit vereceğini açıkladı. Mayıs ayı içerisinde başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere gelir belgesiz 50000 tl kredi verecek olan 3 Banka açıklandı. Akbank Garanti Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada kredi başvurusu yapacak olan kişilere hemen onay verilecek ve 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak işlem yapılacaktır.

Banka kredi puanına göre verilecek olan bu kredilerde Akbank Garanti Bankası ve Denizbank, aynı gün içinde sizlere gelir belgesiz olarak kredi kullandırabilmesi için en düşük 1200 ve üzerinde bir kredi puanınızın olmasını istemektedir.

Akbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Akbank üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara, Akbank, resmi internet sitesi üzerinden SMS ile kredi başvuru yöntemlerinden ve bankanın mobil uygulaması üzerinden işlem yapabiliyor. Akbank cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaptırmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazarak mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir.

akbank-2.jpg

Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası ve ihtiyaç kredisi için Denizbank'ı tercih edecek olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa hemen aynı gün içinde hızlı bir şekilde kredi onayı alabilmektedirler. Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar alacakları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı da bulunmaktadır. Garanti Bankası şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir, internet bankacılığı kullanıyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Denizbank şubelerine gitmeden cep telefonunuzdan SMS atarak işlem yapabilirsiniz. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorlarsa, 5 dakika içerisinde bu kredi sonucunu hemen öğrenebilmektedirler. Denizbank, SMS ile kredi başvurusu için kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka hızlı bir şekilde size ne kadar kredi onayı verdiğini gösterecek, onaylanan tutarı hesabınıza yatacaktır.

Keşfet