Akbank ve Garanti BBVA Bankası Emekli, Çalışan Olan Kişilere 50.000 TL Ödeme Ayırdı!

Akbank ve Garanti BBVA Bankası Emekli, Çalışan Olan Kişilere 50.000 TL Ödeme Ayırdı! 2 Bankadan da bankaya gitmeden başvuru imkanı var!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank ve Garanti BBVA Bankası Emekli, Çalışan Olan Kişilere 50.000 TL Ödeme Ayırdı!

Akbank ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları için kullanabilecekleri bu kredilerde 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onayı alacak.

Yüksek limitli ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirerek, 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek Akbank ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. En yakın banka şubesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler gibi, ayrıca internet sitesi üzerinden de işlemler kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Akbank: başlattığı bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için özellikle SMS ile kredi vereceğini açıkladı. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 44 25 numarasına gönderebilir veya 444 25 25 numaralı telefon numarasından müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusunda bulunabilir.

Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulamasını kullanmaları durumunda 50000 TL'ye kadar krediler için banka şubelerine gitmelerine gerek kalmayacak.

akbank-1000-tl-verecek-akbanktan-basvuru-yapmaniza-gerek-yok-hesabinizi-kontrol-edin1.jpg

Garanti BANKASI: Garanti Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler ise başvurularını, şubeler üzerinden yapmak istiyorsan sadece kimlikleriyle birlikte şubeye gitmesi yeterli. Banka müşterisi olan ve internet bankacılığı şifresi alan kişiler ise 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsak, bankanın mobil uygulamasına giriş yapması yeterlidir. Onaylanan tutarı anında mobil uygulama üzerinden görebilecek ve onaylanan bu tutarı kabul etmeniz durumunda, hesabınıza yatırabileceksiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapacak olan vatandaşlar, kredi başvurusu sonucunu cep telefonlarına gelecek olan mesaj ile görmektedir.

Keşfet