Akbank ve Denizbank ATM Üzerinden 30.000 TL Ödeme Vereceğini Duyurdu

Akbank ve Denizbank ATM Üzerinden 30.000 TL Ödeme Vereceğini Duyurdu. İhtiyaç kredisi alacaklara müjdeli haber geldi!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank ve Denizbank ATM Üzerinden 30.000 TL Ödeme Vereceğini Duyurdu

Akbank ve Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanmaktadır. 30000 TL'ye kadar kredi alacak olan vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsa, başvurularını aynı gün içinde yapabilmektedir.

Akbank ve Denizbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyası sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 10 dakika içerisinde kredi sonucunu vereceği yeni bir sistem hazırladı. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi onayı alırsanız, en yakın banka ATM'sine giderek başvurunuzu tamamlayabilecek ve kredinizi kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz.

Akbank üzerinden SMS ile başvuru nasıl yapılır?

Akbank üzerinden cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek SMS ile kredi kullanmak istiyorsanız, başvurunuz 5 dakika içerisinde yapabilir ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderin. Sms ile yapmış olduğunuz bu başvuru sonrasında onay alırsanız hemen aynı gün içinde banka şubesinden, bankanın internet bankacılığı üzerinden ve banka ATM'si üzerinden kredi kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank üzerinden SMS ile başvuru nasıl yapılır?

da13-1.jpg

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredisinin 5 dakika içerisinde onaylanacak olan cep telefonu ile SMS kredi kampanyasına katılarak yapabilir. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde kredi sonucu verecek ve onaylanan tutarın ne kadar olduğu hakkında bilgileri mesajla gönderecek onaylanan tutarı da en yakın banka şubesinden kimlikle kullanabileceksiniz.

Keşfet