Akbank resmi olarak internetten duyurdu! 50.000 TL ödeme verilecek

Akbank resmi olarak internetten duyurdu! 50.000 TL ödeme verilecek. Akbank üzerinden nakit alacak kişilere hemen ödemeler yapılacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank resmi olarak internetten duyurdu! 50.000 TL ödeme verilecek

Akbank resmi olarak internetten duyurdu! 50.000 TL ödeme verilecek. Akbank üzerinden nakit alacak kişilere hemen ödemeler yapılacak! 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, 36 ay vadeye kadar Akbank üzerinden kredi kullanabiliyorlar.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank, resmi internet sitesi üzerinden SMS servisini kullanarak ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir. 50000 TL ye kadar en düşük faiz oranları ile Ramazan Bayramı için verilecek olan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların bilmesi gereken bazı kredi şartları bulunmaktadır. Akbank üzerinden sorunsuz bir şekilde, nakit kredi kullanmak istiyorsanız, başvuru yapmadan önce banka kredi puanınızı sorgulamanız gerekiyor. Akbank, direk uygulaması üzerinden ve Akbank'ın müşteri hizmetleri numarası üzerinden banka kredi puanınızı sorgulayarak işlemlerinizin başlatabilirsiniz.

akbank-2.jpg

Akbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin 1200 ve üzerinde bir kredi puan olması durumunda 50000 tl kadar hızlı bir şekilde kredi alacağını söyleyebiliriz. Başvuru yapacak olan kişiler bankanın SMS kredi servisini kullanarak, oturdukları yerden hemen sonucu öğrenebiliyorlar.

Sms ile başvuru yaparak, 50000 tl kredi onayı alıp almadığınızı öğrenmek istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek ücretli bir mesaj atarak hemen bu işlemleri başlatabilir ve bankanın Genel Müdürlüğü tarafından sizlere ne kadar kredi verildiğini görebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu için kredi yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 4425 numarasına göndermeniz yeterli olmaktadır. Ayrıca, 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da banka hesabınızın olması durumunda kredi başvurunuzu yapabilir, onaylanan tutarı, hemen kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. Banka hesabı olan vatandaşlar, ayrıca kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden, Akbank Direkt uygulama şifresi alarak buradan da hafta sonu olsa bile kredi başvurusu yapabiliyor ve 50000 TL'ye kadar kredi onay almaları durumunda kendi hesaplarını ödemelerini yatırabiliyorlar.

Akbank'ın resmi internet sitesine girerek, kampanya detayları hakkında bilgi alabilir, güncel faiz oranları ile birlikte 50000 TL'ye kadar kredi aldığınızda aylık taksit ödemelerinizi kendi yapacağınız ödeme tablosuna göre, ne kadar olduğunu da görebilirsiniz.

Keşfet