Akbank Müşterileri Harcadıkça Kazanıyor, SMS Atan Herkesin Hesabına Geri Ödemesiz Nakit Transfer Edilecek!

Akbank'tan yeni bir nakit kampanyası başladı! Nakit isteyenler için duyuru resmi internet sitesinden yapıldı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank Müşterileri Harcadıkça Kazanıyor, SMS Atan Herkesin Hesabına Geri Ödemesiz Nakit Transfer Edilecek!

Akbank'tan yeni bir nakit kampanyası başladı! Nakit isteyenler için duyuru resmi internet sitesinden yapıldı! Akbank Müşterileri Harcadıkça Kapanıyor, SMS Atan Herkesin Hesabına Geri Ödemesiz Nakit Transfer Edilecek! Ramazan ayının yavaş yavaş sonuna gelirken, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Akbank tarafından mükemmel bir kredi kampanyası geldi. Buna göre Akbank, birbirinden avantajlı ve çok kazandıran kampanyaları ile müşterilerin aklını başından almaya devam ediyor. Akbank, son olarak CarrefourSA mağazalarında kullanılabilecek indirimli kuponları sunuyor. İşte Akbank tarafından CarrefourSA indirim kampanyasının detayları ve çok daha fazlası haberimizde...

Akbank mobil uygulamasında indirim kuponları sizleri bekliyor

aa2.jpg

Akbank, market harcamalarında kazandıran birbirinden avantajlı kampanyalarına bir yenisini daha kattı. Kampanya kapsamında Akbank müşterileri, CarrefourSA mağazalarında gerçekleştirecekleri Market harcamalarında kullanabilecekleri indirim kuponları kazanıyor. Akbank tarafından sunulmakta olan ve Akbank mobil uygulamasını kullanan vatandaşlara özel bir şekilde oluşturulan kampanya kapsamında CarrefourSA mağazalarında nisan armaları arasında gerçekleştirilecek alışverişlerde kullanılabilecek 30 TL değerinde indirim kuponun sahip olmanız mümkündür.

Akbank mobil CarrefourSA indirim kuponu alma

Kampanya bölümünde online indirim kuponuna ulaşım sağlayabilirsiniz. Uygulamanın kampanyalar bölümünde yer alan CarrefourSA indirim kampanyasına katılım sağlamanız ve kişiye özel bir şekilde hazırlanan online indirim kuponunu alabilirsiniz. Almış olduğunuz bu kuponu carrefoursa.com ile CarrefourSA mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişiniz için 30 TL değerindeki indirim tutarı sepetinizi ana da yansıtılacak.

Keşfet