Akbank kredi kartı olanlar dikkat! Bu İşlemleri Yapın 250 TL Kazanın!

Türkiye’nin en önde gelen özel bankacılık hizmetlerini sunan Akbank, kurulduğu andan itibaren müşterilerine her anlamda verdiği hizmetler ile öne çıkmayı başarıyor. Milyonlarca müşterisine şu ana kadar krediler, kredi kartları ve kredi kartları için hazırlanan chip paralar ile farklı fırsatlar sunuyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank kredi kartı olanlar dikkat! Bu İşlemleri Yapın 250 TL Kazanın!

Akbank son olarak müşterilerine kredi kartlar ile harcadıkça kazan fırsatı tanıyor. Akbank ilk defa Wings veya Axess kredi kartlarına başvuru yapanlar için harcadıkça kazanma şansı veriyor. Bu kartları ilk defa kullanacaklar için özel olarak hazırlanacak kampanya ile 250 TL’ye kadar chip-para kazanılmasına imkan tanınıyor.

Akbank’tan Harcadıkça Kazandıran Kampanya!

Akbank kredi kartlarını kullanmayı planlıyorsanız bunun için şuanın en doğru zaman olduğunu söyleyebiliriz. Wings veya Axess kredi kartlarını ilk kez kullanacaklara 250 TL’ye kadar chip-oara imkanı veriliyor.

Bu kartlardan herhangi birisi ile 500 TL ve üzeri harcama yapanlara 50 TL chip-para veriliyor. Bu fırsatı toplamda 250 TL’ye kadar kazanma şansı sunuluyor. Yani toplamda 500 TL ve üzeri 5 harcama yaptığınız kampanya süresince 250 TL kazanç elde etmeniz mümkün oluyor.

Bu işlemi düzenli olarak yapıyorsanız 1 ile 31 Mart tarihleri arasında geçerli bu kampanyadan yararlanmak için hemen başvuru yapmanız gerekiyor. Bu kampanyanın bu tarihler arasında başvuru yapan veya başvurusu onaylananlar için geçerli olduğu aktarılıyor.

Akbank Kredi Kullanım Faiz Oranları

Akbank müşterilerine ihtiyaç, taşıt, konut kredilerini kullanma fırsatı da veriyor. Firma kolay kullanım için Direkt kredi, İhtiyaç, taşıt, konut ve çağrı merkezi ihtiyaç kredisi imkanları veriyor. Bunların hepsiyle ilgili bilgi almak için web sitesine bakmanız yetiyor.

  • Direkt Kredi faiz oranı %1,88
  • İhtiyaç Kredisi faiz oranı %1,88
  • Taşıt Kredisi (Sıfır Araçlar) Faiz oranı %1,79
  • Konut Kredisi Faiz oranı %1,92
  • Çağrı Merkezi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı %1,93

Banka tarafından bu kredileri 2022 Mart ayı itibariyle bu faiz oranları ile almanız imkan tanıyor. Tabi bunu yapabilmek için şartları ve kredi notunu sağlamanız gerektiğini de eklemeliyiz.

Keşfet