Akbank kadın ve erkeklere nakit yardımı yapılacak, kampanya detayları açıklandı!

Akbank üzerinden 50.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanımı mümkündür. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank kadın ve erkeklere nakit yardımı yapılacak, kampanya detayları açıklandı!

Akbank kadın ve erkeklere nakit yardımı yapılacak, kampanya detayları açıklandı! Akbank Sosyal Politikalar birimi tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre gelir belgesi bulunmayan vatandaşlar açısından nakit yardımı yapılacak. Akbank üzerinden 50.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanımı mümkündür. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Akbank, yapmış olduğu bir son dakika açıklama ile beraber daha önce bu bankaya kredi müracaat işlemlerini yapmak için başvuranlara ve gelir belgesi olmadığı için onay almamış kişilere 50.000 TL'ye kadar nakit vereceğini açıkladı.

Daha öncesinde 36 ay vade seçeneği şekilde sunulan 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinin alınması için gerekli çalışmalar yapılırken diğer taraftan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 50 bin TL'den daha fazla kredi çekecek vatandaşların en çok 24 ay taksit seçeneklerinden faydalanması mümkün olmaktadır.

akbank-2.jpg

Buna göre Akbank 24 ay vadeye kadar vereceği ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde vatandaşların 3 ay ertelemeli bir şekilde Kredi kullanmasına imkan tanıyor. Akbank ihtiyaç kredisi müracaat işlemlerini vatandaşlar, gelir belgesi bulunmaması halinde banka kredi politikalarına uygun olması ile beraber müracaat işlemlerini yapabilecek.

Kredi onayının alınması ile beraber Akbank ihtiyaç kredisi kapsamında verilecek 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinin gerek Akbank şubeleri üzerinden hesabınıza aktarılmasını iken diğer taraftan oturduğunuz yerden kalkmadan mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinin hesabınıza aktarılması mümkün hale gelmektedir.

Keşfet