Akbank Duyurdu: Bankadan yapılan son dakika açıklamasında 10.000 TL üzerinde gelir belgesiz ödeme yapılacak!

Akbank üzerinden

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank Duyurdu: Bankadan yapılan son dakika açıklamasında 10.000 TL üzerinde gelir belgesiz ödeme yapılacak!

Akbank Duyurdu: Bankadan yapılan son dakika açıklamasında 10.000 TL üzerinde gelir belgesiz ödeme yapılacak! Akbank üzerinden yeni bir kampanya duyurusu geldi. Nakit isteyenlere hemen ödeme verilecek ve nakit kredi kullandırılacaktır.

Akbank yaptığı açıklamada kredi alacak kişilere 10.000 TL'ye kadar nakit vereceğini bu krediyi üstelik belge istemeden kişilerin hesaplarına yatıracağını duyurdu! Nakit isteyen kişilerin bireysel müşteri olması durumunda emekli ve sigortalı olarak çalışan kişilerin başvurularını yaparak acil ihtiyaçları için nakit kullanacağı haberi geldi.

Akbank hem sms ile hem de bireysel olarak müşteri hizmetleri üzerinden vatandaşlara nakit imkanı sağlayacaktır. Akbank üzerinden nakit kullanacak kişiler ayrıca bankanın şubeleri ve ATM'si üzerinden de başvuru yaparak 10.000 TL kullanabilirler.

Akbank SMS ile başvuru imkanı sağlayacak!

Akbank sms ile kredi başvurusu yapacak olan kişilere banka hemen sonuç verecek. SMs ile kredi başvurusu için KREDİ TC KİMLİK yazarak 4425 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve bu kredileri hemen hesaplarına atacaksınız. Kredi başvurusu SMS ile yapıldıktan sonra sizlere mesaj atılan cep telefonuna kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişilere banka belirlenen faiz oranları ile sonuç verir ve 10.000 TL için 36 ay vadeye kadar kredi kullanma imkanı sunar. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli bu kredileri ayrıca Akbank Direkt uygulaması üzerinden de başvuru yaparak alabileceklerdir.

Akbank Direkt Başvurusu

Akbank direkt uygulaması, Akbank müşterilerine özel olarak hazırlanan bir sistemdir. Bankadan başvuru yapacak olan kişiler, Akbank müşterisi olması durumunda bu bankanın mobil uygulamasını kullanarak hem bankacılık işlemlerini hem de bankanın kredi işlemlerini yapabileceklerdir. Nakit ihtiyacınız olması durumunda bankanın resmi internet sitesine girerek buradan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Keşfet