Akbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisini TC KİMLİK numarasının son rakamına göre verecek!

Akbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisini TC KİMLİK numarasının son rakamına göre verecek! Son dakika haberine göre Akbank yeni kampanya başlattı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisini TC KİMLİK numarasının son rakamına göre verecek!

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada acil ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyası, TC kimlik numaralarına göre ödeme yapılarak verilmektedir. 15 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz, Akbank üzerinden banka kredi politikalarına uygun olan ve ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler hemen destek kredilerinden, başvurularını yaparak onay alabilmektedir.

36 ay vadeye kadar alabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Kredi kullanacak olan vatandaşlara, Akbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ilk taksit ödemesinde erteleme yapmak istiyorsa bunu kredi kullanım esnasında belirtmesi gerekmektedir.

Düşük faiz oranlarıyla alabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılacak olan kişilerin banka kredi puanı 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. yapılacak olan TC kimlik numarası sorgulaması ile birlikte sizlere bu krediler hızlı bir şekilde ödenmektedir.

Akbank Başvuru

acil-ihtiyaci-olanlarin-hesaplarina-10000-tl-odeme-yatiyor-basvuru-imkani-bu-sabah-basladi.jpg

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, AKBANK şubelerine giderek veya Akbank'ın SMS kredi servisini kullanarak istedikleri zaman başvuru yapabiliyor. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Kredi yazın boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. Banka kimlik numaranız üzerinden sorgulama yaparak sizlere ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sunacaktır.

Akbank müşterisi olan vatandaşlar, banka şubelerine gidecek zamanı olmadığı durumlarda ise Akbank Direkt Uygulama internet bankacılığı şifresi alarak buradan 7 gün 24 saat, kredi başvurusu yapabilir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmış olmanız durumunda sizlere gelir belgesiz, masrafsız ve düşük faiz oranları ile 3 ay ertelemeli kredi kampanyası yapılır.

Keşfet