Akbank 9000 TL ve 15000 TL Arasında Nakit Ödemesini Her Vatandaşa Verecek! Banka Müdüründen Kısa Açıklama

Akbank 9000 TL ve 15000 TL Arasında Nakit Ödemesini Her Vatandaşa Verecek! Banka Müdüründen Kısa Açıklama geldi. Nakit isteyenler Akbank üzerinden hemen başvuru yapacak. #sondakika haber...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank 9000 TL ve 15000 TL Arasında Nakit Ödemesini Her Vatandaşa Verecek! Banka Müdüründen Kısa Açıklama

Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 9000 TL ile 15000 TL arasında kredi imkanı sağlanmaktadır. Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada özellikle ihtiyaç kredisi kullanacak olan her vatandaşın banka üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapabileceği bir nakit kredi kampanyası duyurdu. İhtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, 9000 TL ile 15000 TL arasında kredi almak istiyorlarsa en yakın banka şubesi üzerinden veya bankadan SMS kredi servisini kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ramazan Bayramı sonrasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların 9000 TL ile 15000 TL arasında kredi almaları için Akbank, kolay bir şekilde yeni bir paket hazırladı. Bu limitler arasında kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için banka kredi puanınıza bakılacaktır. Findeks, kredi notu 1300 ve üzerinde olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. Kredi puanı uygun olan kişiler başvurularını gerçekleştirdikten sonra en düşük faiz oranlarından yararlanarak bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirler.

Akbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

aa2.jpg

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan kredi başvurusu ile birlikte vatandaşlar kredilerini, isterlerse, SMS üzerinden de yapabilmektedir. Sosyal medya hesaplarında yapılan bu kalede, duyuru sonrasında SMS ile nasıl kredi başvurusu yapılacağı da açıklandı. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank, sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek. 5 dakika içerisinde bu bankadan ne kadar kredi aldığınız hakkında bilgileri de hesabınıza gönderecektir.

En yakın banka şubesine giderek başvuru yapacak olan kişiler ise kimliksiz olarak işlem yapamıyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler kimlik ve gelir belgesiyle birlikte işlem yaparlarsa daha hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

Akbank Direkt uygulaması kullanan vatandaşlar ise mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman bu paraya ulaşabiliyor. Akbank Direkt uygulamasına başvuru yaptıktan sonra onay alırsanız, şubelere gitmeden hesabınıza ödemeler yatmaktadır.

Keşfet