Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Gelir Belgesi İstemeyeceğini Duyurdu! Saniyeler İçinde Onay Alın

Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Gelir Belgesi İstemeyeceğini Duyurdu! Saniyeler İçinde Onay Alın. Akbank üzerinden SMS ile ve internetten başvuru yapılacak.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Gelir Belgesi İstemeyeceğini Duyurdu! Saniyeler İçinde Onay Alın

Akbank, yapmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 10000 TL'ye kadar başvuru yapacak olan vatandaşlar için gelir belgesi istemeden kredi vereceğini açıkladı. Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan her vatandaşın başvurularını gerçekleştirebileceği bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin acil ihtiyaçları için 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilir.

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa, Akbank, resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki kredi başvuru formunu doldurabilirler ve kredi imkanından faydalanmak için başvuruda bulunabilirler. Akbank'ın internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında kredi başvurusunu internet sitesi aracılığıyla yapan vatandaşların sonuç, cep telefonlarına mesaj olarak gelecek, onaylanan tutar, hemen hesabınıza yatacaktır.

Nakit ihtiyacınız olması durumunda, ayrıca SMS ile ihtiyaç kredisi başvuru yapma imkanı sunan Akbank, 10000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde 5 dakika içerisinde sonuç almaktadır. En yakın banka şubesine giderek de kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2022/04/28/akbank-2.jpg

SMS İle Başvuru

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzun kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndererek yapabiliyorsunuz.

Cep telefonunuz üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere 36 ay vadeye kadar ve düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunacak olan Akbank'ın ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunmaktadır. Akbank ayrıca kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda maaşlarını kendi bankasına taşıması ile birlikte 10000 TL ve üzerinde kredi vereceğini açıkladı.

Keşfet