Acil Nakit Desteği İsteyenlere 10.000 TL Kimlik Kartına Göre Ödeme Verilecek! Son Dakika...

Acil para isteyen kişiler için başlatılan bu kampanyada 10000 TL'ye kadar kimlik kartına göre ödemeler verilmektedir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Acil Nakit Desteği İsteyenlere 10.000 TL Kimlik Kartına Göre Ödeme Verilecek! Son Dakika...

Acil Nakit Desteği İsteyenlere 10.000 TL Kimlik Kartına Göre Ödeme Verilecek! Son Dakika... Acil para isteyen kişiler için başlatılan bu kampanyada 10000 TL'ye kadar kimlik kartına göre ödemeler verilmektedir. Banka üzerinden başvuru gerçekleştirerek, işlem yapacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan bankaların listesi yayınlandı. Özel bankaların başlatmış olduğu bu kampanyada düşük faiz oranları ile birlikte sizlere hızlı bir şekilde kredi sonucu verilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu ile birlikte sizlerde 10 bin TL kimlik kartınıza göre ödeme alabilir ve bu parayı hemen kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.

QNB Finansbank

qnb-finansbank.jpg

QNB, Finansbank üzerinden başlatılan kredi kampanyasında hızlı bir şekilde sonuç almak isteyen vatandaşlar, kimlik numarası üzerinden Mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. 50 30 numarasına, TC kimlik numaranızı göndererek, bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, sonucunu hemen öğrenebilir. 36 ay vadeye kadar 10000 TL ödeme alıp almadığınızı hemen görebilirsiniz. QNB Finansbank, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan da ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu banka üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olamaması durumunda sizlere, Finansbank, ayrıca banka şubelerinden de kimliğiniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alma imkanı tanımaktadır.

Akbank

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyenlere de haber var. SMS ile başvuru yapacak olan kişilere son dakika haberi geldi. Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyenlere hemen sonuç verilmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atabilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak da kredi başvurusu yapabilir, banka şubelerine gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Bunun için banka müşterisi olmanız gerekiyor.

Keşfet