80 Yaşında Olan Emekli Bile PTT'den 80.000 TL Alıyor! Emekliye Son Dakika Haberi

80 Yaşında Olan Emekli Bile PTT'den 80.000 TL Alıyor! Emekliye Son Dakika Haberi geldi. Emekli kredi almak istiyorsa emekli maaşına göre ödemeler alacak! PTT duyurdu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
80 Yaşında Olan Emekli Bile PTT'den 80.000 TL Alıyor! Emekliye Son Dakika Haberi

80 Yaşında Olan Emekli Bile PTT'den 80.000 TL Alıyor! Emekliye Son Dakika Haberi geldi. Emekli kredi almak istiyorsa emekli maaşına göre ödemeler alacak! PTT duyurdu! PTT Emekli Kredisi Nedir Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Neler? İşte detaylar...

Emekli aylıklarını PTT üzerinden almakta olan emekli vatandaşlara özel bir şekilde oluşturulan PTT kredilerinden faydalanmak açısından belirlenen koşulları yerine getiren bütün vatandaşlar, Türkiye genelinde bütün PTT şubelerine gitmek suretiyle ya da hızlı müracaat işlemlerini kullanarak PTT kredi kampanyalarından faydalanabilir. Diğer taraftan PTT tarafından sms ile emekli vatandaşlara 50.000 TL tutarında kredi sağlanıyor.

Kredi çekim işlemlerinden 80 yaşına kadar olan ve emekli aylıklarını PTT üzerinden alan emekli vatandaşlar faydalanabiliyor.

Kredi işlemlerinde iş yerlerinize kredi kullanma isteği ile bizzat müşterinin kendisinin nüfus cüzdanı ile ya da TC kimlik kartı ile beraber müracaat işlemlerini yapması gerekir. Kredi işlemlerinde işyerlerimizde bulunan ilgili bankanın kredi evraklarından doldurulması ile imza altına alınması gerekir.

Kredi işlemlerinde müracaat işlemlerinin yapılması sonrasında bütün kredi değerlendirmeleri ile hesaplamaları bankalar tarafından yapılmaktadır. Kredi değerlendirme süreci içerisinde firma ile herhangi bir bağlantısı bulunmayan kredinin komisyon ile aracı şeklinde tanıtılan şahısların ve şirketin herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Emekli vatandaşların özellikle de PTT üzerinden kendilerine tahsis edilecek kredi kampanyasına katılım sağlamaları açısından emekli kimlik kartları ile normal kimlik kartlarını aldıktan sonra kendilerine en yakın PTT şubesine gidebilir ve uygun faiz oranları ile 5.000 TL den 150 bin TL'ye kadar kredi çekebilir

Keşfet