5000 TL kimlik numaranızı yazarak ödeme alın! 3 ay ödeme yapmayın

5000 TL kimlik numaranızı yazarak ödeme alın! 3 ay ödeme yapmayın. Son dakika açıklaması geldi. Nakit isteyenlere anında ödeme verilecek!

Yayınlanma:
Güncelleme:
5000 TL kimlik numaranızı yazarak ödeme alın! 3 ay ödeme yapmayın

5000 TL kimlik numaranızı yazarak ödeme alın! 3 ay ödeme yapmayın. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan QNB Finansbank ve Denizbank, yapmış oldukları bu kampanyada kimlik numarasını yazarak, 3 ay ödeme yapmadığınız 5000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan ve sadece 5000 TL'ye kadar kimlikle birlikte sadece gelir belgesiz olarak kullandırılacak bu kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yapabileceksiniz. başvuru yapacak olan vatandaşlar için Denizbank ve Finansbank kredi kampanyası ile ilgili detaylı bilgileri kendi resmi internet sitesinden yayınladı.

  • Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka kredisi alabilmeleri için kredi puanı 1400 ve üzerinde olması gerekiyor.
  • On sekiz yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda başvuru yapılarak kredi onay alınıyor.
  • Kredi kullanacak olan kişilerin bankalardan dolayı icralık ve avukatlık bir durumunun olmaması gerekiyor. Kara liste müşterisi olmaması ve kırmızı kalem gibi bi listelerde bulunmaması gerekmektedir.
  • Diğer bankalara çok başvuru yapan vatandaşlar ve olumsuz int alan vatandaşlar, kredi başvurusu yaptıkları zaman tekrardan olumsuz yanıt alır.

0-79kredi.jpg

Belirtilen bu şartlara uygun olan kişiler, 5000 TL için başvuruların hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. 5000 TL ödeme almak istiyorsanız, bankaların SMS kredi servisini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank üzerinden SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, T.C kimlik numaranızı 50 30 numarasına göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu iki bankadan ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşların Banka hesapları olması durumunda mobil uygulama üzerinden de nakit kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. Bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak güncel faiz oranları hakkında bilgileri alabilir, kredi kampanyalarını öğrenebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Keşfet