50.000 TL için borçlar kapanacak ve nakit ödenecek dendi! Bankalar duyurdu

50.000 TL için borçlar kapanacak ve nakit ödenecek dendi! Bankalar duyurdu! Sizlerde tüm banka borçlarınızı kapatmak için bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
50.000 TL için borçlar kapanacak ve nakit ödenecek dendi! Bankalar duyurdu

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşlar için 50000 TL'ye kadar devlet destekli olarak borç kapatma kredisi ödeneceği haberi geldi.

50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu borç kapatma kredilerinde devlet destekli olarak Cumhurbaşkanlığı onaylı olarak sizlere 36 ay vadeye kadar nakit kredi kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından verilecek olan bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvurularını gerçekleştirdikten sonra hızlı bir şekilde sonuç alabilecekleri haberi geldi. Devlet bankaları düşük faiz oranları ile vereceği bu kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin güncel borçlarının kapatılması için başvuru alacağını açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank.jpg

Devlet bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan 50000 TL borç transferi kredisi kampanyasında 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğiniz yeni kampanya duyurusu yapıldı. Resmi internet sitesi üzerinden de yapılan bu kampanya duyurusunda, diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmakta zorluk çeken vatandaşların güncel ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için tek bir banka üzerinden ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Devlet destekli olarak verilecek bu kredileri başvurularını yapacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması ve düzenli bir geliri olması gerekmektedir. Emekli olan kişilerin 50000 TL'ye kadar verilecek olan borç kapatma kredilerinden onay alabilmeleri için emekli maaşına bu bankalardan birisinden alması veya maaş taşıması yapması gerekiyor. Emekli olan kişi maaş taşımasını yaptıktan sonra daha yüksek limitlerde kredi onay alabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden borç transferi kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size yakın olan banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik ve gelir belgesiyle birlikte, şubelere gidecek olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra hızlı bir şekilde işlemlerini yapabilecek ve 36 ay vadeye kadar kredilerin onayını alabilecektir.

Keşfet