4+1 dubleks daire tam 620 bin lirayla satılıyor evin piyasa fiyatı 1 milyonu aşıyor

Ziraat Bankası elinde bulunan onlarca farklı daireyi uygun fiyatlarla satmaya devam ediyor. Banka tarafından son olarak paylaşılan 4+1 daire geniş kullanım avantajları ve fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
4+1 dubleks daire tam 620 bin lirayla satılıyor evin piyasa fiyatı 1 milyonu aşıyor

Son dönemlerde artan ev fiyatlar yurttaşların ceplerini yakmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası elinde bulunan hacizli daireleri açık arttırma usulüyle satmaya devam ediyor. Bankanın ilanlarına olan ilgiyse oldukça büyük.

Merkezi Konumda Lüks Daire

Ziraat Bankası ilanları arasında bulunan dairenin 4 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Ortalama olarak 150 metrekare olmasıyla birlikte geniş bir kullanım alanı sunulduğunu söylemekte fayda var.

Krediye de uygun olan daire, evin müstakbel sahibine önemli avantaj sağlıyor. Isınma tipi olarak da kombi olan dairenin kullanım durumunda kiracı / işgalci olduğu görülüyor.

Dairenin tapu durumu ise kat mülkiyetli. Binanın inşa yılına bakıldığındaysa 2012 olduğu görülüyor. Yani daire tam 10 yaşında.

Apartmanın 2. Katında bulunan dairenin yapı durumuysa ikinci el. Ziraat Bankası tarafından satışa konulan daireye ilgiyse oldukça yüksek.

Banka tarafından satılan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 620 bin lira olarak kayıtlara geçmiş durumda. Banka açık arttırmada minimum artış ücretini 5.000 TL olarak belirlerken, acık arttırmaya katılacak kişilerden 37.200 TL teminat bedeli talep etmekte.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek istiyorsanız by adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=29040&cid=30138451 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet