4 Dev Bankadan Açıklama Var! Bayram Kredisi Verilecek ve Ödemeler Aynı Gün Olacak!

Ziraat Bankası Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank üzerinden başvuru yaparak, 40000 TL'ye kadar bayram kredisi kullanabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
4 Dev Bankadan Açıklama Var! Bayram Kredisi Verilecek ve Ödemeler Aynı Gün Olacak!

Ziraat Bankası Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank üzerinden başvuru yaparak, 40000 TL'ye kadar bayram kredisi kullanabilirsiniz. Bankalar üzerinden yapılan açıklamada, 36 ay vadeye kadar sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak en düşük faiz oranlarından yararlandırarak nakit kredi kullandırılacak.

Ramazan Bayramı kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak bu krediyi kullanmaları durumunda, Kurban bayramından sonra ödemeye başlayacaklardır. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan kişiler, 36 ay vadeli, bu kredileri almak istiyorlarsa, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapmak istediklerini belirtmesi gerekiyor.

Ziraat Bankası Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank üzerinden başlatılan bu kampanya katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredi puanınıza göre, onay alabilirsiniz.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte başvurularını gerçekleştirebilir. Ziraat Bankası şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşın ise mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli olan bu kredi kampanyasına katılarak sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, SMS ile hemen işlemlerini yapabiliyor. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına gönderebilir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 32 80 numarası haricinde internet bankacılığı ve internet sitesi üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanabiliyor.

Keşfet