3 Kamu Bankası İle PTT, Zorda Kalanlara 15.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı!

3 Kamu Bankası İle PTT, Zorda Kalanlara 15.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Peki Başvuru Şartları Neler?

Yayınlanma:
Güncelleme:
3 Kamu Bankası İle PTT, Zorda Kalanlara 15.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı!

3 Kamu Bankası İle PTT, Zorda Kalanlara 15.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Peki Başvuru Şartları Neler?

Zor durumda bulunan vatandaşlara 15.000 TL tutarında ödeme Ziraat Bank, Vakıfbank, Halkbank ve PTT üzerinden ödenecek. Son dakika kampanyası an itibarı ile başladı.

Zor durumda bulunan vatandaşları 15.000 TL tutarında ödeme yapılacak. Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar, 15 bin TL'ye kadar 36 aylık vade seçeneği şeklinde kredi kullanabilecek ve bu bankalar kredi müracaat işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlardan herhangi bir şart aramadan yardımcı olacak. Gelir belgesiz bir şekilde kredi kullanılabilecek bu bankalar üzerinden diğer taraftan düşük faiz oranları ile kredi kullanmanız da mümkün hale gelecektir. Bankalar, kendi ya resmi sayfaları ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış oldukları duyuru ile beraber nisan ayı sonuna kadar 15.000 TL tutarında ödeme yapacağını söyledi.

Müracaat İşlemleri Nasıl Yapılacak?

Nakit problemi yaşayan vatandaşlar açısından ihtiyaç kredisi müracaat işlemleri yapmak isteyen kişiler, Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank ile Halkbank ve PTT üzerinden düşük faiz oranları ile kredi çekilecek. Bu bankalar üzerinden hesabınızın olması halinde banka şubelerine dahi gitmenize gerek olmadan bu bankaların mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden müracaat işlemlerimizi Çok pratik ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bankalar üzerinden kullanılacak 15.000 TL tutarında bu ihtiyaç kredisinin 12 ay ya da 24 ay en çok 36 aylık vade seçenekleri şeklinde kullanılacağını unutmamanız gerekir.

Keşfet