3 Ay Ertelemeli Kredi Almak İsteyenlere Müjde!

Borç içerisinde bulunan birçok kişi, borçlarını ödemek için yeni kredi çekmek istiyor. Ancak bankalar, bu kişilere oldukça zor kredi verdiği için, borcu olan kişiler daha da zor bir durumun içerisinde kalıyorlar. Yeni yaptığı atılımlar ile müşteri sayısını artırmak isteyen Yapı Kredi bankası, 3 ay ertelemeli kredi vereceğini duyurdu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
3 Ay Ertelemeli Kredi Almak İsteyenlere Müjde!

Yaşanan virüs salgını sonrasında zor duruma giren vatandaşlara bir çıkar yol oluşturan Yapı Kredi, nakit çekimi yapan kullanıcıların, çektikleri krediyi 3 ay sonra ödeyebileceğini belirtti. Yapı Kredi, yeni müşteriler edinmek için izlediği bu politikada, düşük gecikme faizini de kullanıcılara sunacağını açıkladı.

İşte Yapı Kredinin Yeni Kampanyası

Nakit ihtiyacı çeken vatandaşlara büyük yardım sunmaya hazırlanan Yapı Kredi, sonunda beklenen müjdeyi vererek, 3 ay ertelemeli kredi kampanyasını başlattı. Ancak fırsattan yararlanabilecek vatandaşların sınırlı sayıda olacağını da belirten banka, sayı dolduktan sonra bu kampanyayı sona erdirme niyetinde gibi gözüküyor.

Yapı Kredi’nin vereceği kredi geç ödeme avantajının yanı sıra, diğer kredilere nazaran oldukça düşük faiz oranlarını içinde barındırıyor. Bankanın yapmış olduğu bildiriye göre; vatandaşlar yalnızca Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanları ile birlikte, Yapı Kredi şubelerine başvurarak, bu krediden faydalanabilecek.

3 Ay Ertelemeli Kredi Alırken Bilinmesi Gerekenler

3 aya varan erteleme avantajları ile kredi almak istiyorsanız, Yapı Kredi mobil uygulamasından veya bireysel internet şubesi üzerinden başvuru yapmanız mümkün. 3 ay ertelemeli kampanyayı seçtikten sonra, ilk taksit tarihi (değiştirilmemesi halinde) 120 gün (3 ay) sonra başlayacaktır.

Kampanya, ödemesiz dönem (3 ay) dahil olmak üzere, 36 aylık toplam ödemeyi içermektedir. Aynı zamanda bu kredi kampanyasında 90 gün öteleme seçeneği de sunulmaktadır. Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarları ise ilk taksitle kullanıcıya yansıtılmaktadır.

Krediye başvuran kullanıcıların, krediye kabul edilip edilmeyeceği, Yapı Kredi’nin kendi politikaları çerçevesinde değerlendirilecektir. Eğer müşterinin talep ettiği tutar reddedilirse kredi daha düşük tutarlarda da onaylanabilmekte.

Yapı Kredi’nin mobil ve internet şubesine giriş yapmak istiyorsanız, T.C Kimlik Numarası ile başarılı şekilde giriş yapabilirsiniz.

Keşfet