2.000 TL'ye Son Model Cep Telefonu Sahibi Olmak İster Misiniz? Gümrüğe Takılan Cihazları Devlet Satışa Sundu!

Kaçak olması ya da çeşitli nedenlerden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne sokulması yasak olan cep telefonu ile elektronik ürünlere, gümrük tarafından el konulmaktadır.

Yayınlanma:
Güncelleme:
2.000 TL'ye Son Model Cep Telefonu Sahibi Olmak İster Misiniz? Gümrüğe Takılan Cihazları Devlet Satışa Sundu!

2.000 TL'ye Son Model Cep Telefonu Sahibi Olmak İster Misiniz? Gümrüğe Takılan Cihazları Devlet Satışa Sundu! Kaçak olması ya da çeşitli nedenlerden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne sokulması yasak olan cep telefonu ile elektronik ürünlere, gümrük tarafından el konulmaktadır. Gümrük, ücretin ödenmesi ya da hukuki problemlerin ortadan kaldırılması neticesinde bu telefonları hakedene geri veriyor. Buna karşı hukuki problemi çözümlenmemiş telefon ile diğer bütün ürünler, gümrük kanunu çerçevesinde belirlenen yasal sınırın ya da yasal sürenin aşılması durumunda tasfiye işletme birimi tarafından satışa sunulmaktadır.

2 adet Samsung cep telefonu 1815 TL’ye

Samsung j5 ile Samsung A7 modellerine sahip iki cep telefonunun sadece 1190 TL'lik satış bedeli ile ihale açıldı. Telefonların devam eden ihalesinde ise şu anda fiyat 1815 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Samsung Galaxy j5 8GB cep telefonu sadece 1912 TL’ye

cep-telefonu-tablet-ve-bilgisayar-alacaklara-kredi-imkani-basladi-36-ay-vadeye-kadar-urun-alinacak1.jpg

Samsung Galaxy j5 8 GB cep telefonu Tasiş reyonlarında sadece 1912 TL'ye müşterileri bekliyor. Henüz teklif almamış ihalede cep telefonu modellerine göre harika bir fırsat oluşturuluyor. İhaleye katılım sağlamak isteyen vatandaşların 239 TL tutarında teminat bedelini yatırılması gerekiyor.

Bahsi geçen cep telefonlarına sahip olmak isteyen vatandaşların ihaleye katılmaları açısından gerekli olan teminat miktarını yatırmaları gerekir. Teminat yatırılmasından sonra ihaleye katılım sağlanır ve teklif usulü ile sadece 2000 TL tutarında mükemmel cep telefonuna sahip olmanız mümkün olacaktır. Sizler de orta segment sınıfında bulunan bu cep telefonlarına sahip olmak istiyorsanız ihaleye katılmak için gerekli olan bedeli şimdiden hazırlayın

Keşfet