18 Yaşından Büyük Olmak Yeterli! İŞKUR'dan Yüksek Gelir Garantili İş İlanları Yayınlandı

Küresel ekonomik krizin etkileri, devletleri olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Dünyanın her tarafında işsizlik rakamları gün geçtikçe biraz daha artış gösteriyor

Yayınlanma:
Güncelleme:
18 Yaşından Büyük Olmak Yeterli! İŞKUR'dan Yüksek Gelir Garantili İş İlanları Yayınlandı

Küresel ekonomik krizin etkileri, devletleri olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Dünyanın her tarafında işsizlik rakamları gün geçtikçe biraz daha artış gösteriyor. Koronavirüsü salgını ile beraber Rusya'nın Ukrayna'ya savaş ilan etmesi akabinde Türkiye'de pahalılık hemen her yerde kendini gösteriyor. İşsiz kalan insanlar, normal ev kiraları ve faturalarını ödemek amacıyla bir çıkar yol bulmaya çalışıyor. Tam da bu girdapta İŞKUR, vatandaşlara elini uzatarak iş sahibi olmalarının önünü açıyor.

İŞKUR ile yüksek gelirli iş fırsatlarını kaçırmayın

Şimdiye kadar milyonlarca yurttaşı iş ve meslek sahibi yapmayı başaran İŞKUR, 2022 senesinde de aynı şekilde vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. İŞKUR tarafından devamlı güncellenen ve ülkemizin tamamından gelen yeni iş ilanlarını müracaat işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İŞKUR iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek amacıyla kesinlikle İŞKUR kaydının bulunması gerekiyor.

İŞKUR Üzerinden BİM, ŞOK ve A101 600'ü Aşkın personel alımı ilanı yayınladı

Ülkemizin en büyük ve en geniş süpermarket zincirleri olarak bilinen A101, BİM ile Şok Market zincirleri yıl boyunca gerek mevcut mağazalarda gerekse de yeni açacakları mağazalarda ortaya çıkan personel gereksinimini gidermek amacı İŞKUR üzerinden ilanı yayınlıyor. Bu üç büyük mağaza genelde depo ve mağaza sorumlusu, ve kasiyer görevlisi gibi alanlarda personel alımı yapıyor. Üstelik personeller açısından minimum 5000 TL tutarında maaş ödeniyor diğer taraftan sigortaları da ödeniyor.

Süpermarketlerin İŞKUR üzerinden yayınladıkları iş ilanlarına başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız İŞKUR kaydınızın olması gerekir dahası, İŞKUR üzerinden güncel iş ilanlarını an ve an takip etmemiz gerekir.

Keşfet