1500 TL İle 2500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara Ziraat Bankası 15 Maaş Faizsiz Avans Limiti Verecek

Ziraat Bankası yönetim kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 1500 TL 2.500 TL arasında emekli aylığı alan vatandaşlara 15 maaş kadar faizsiz avans limiti ödenecek.

Yayınlanma:
Güncelleme:
1500 TL İle 2500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara Ziraat Bankası 15 Maaş Faizsiz Avans Limiti Verecek

1500 TL İle 2500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara Ziraat Bankası 15 Maaş Faizsiz Avans Limiti Verecek. Ziraat Bankası yönetim kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 1500 TL 2.500 TL arasında emekli aylığı alan vatandaşlara 15 maaş kadar faizsiz avans limiti ödenecek. Son dakika kampanyası emekli vatandaşların derdine adeta çare olacak. Gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizde...

Emekli vatandaşların yakından ilgilendiren haber bu sefer Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası emekli vatandaşlar için faizlerle nakit ödemeleri yapmayı sürdürüyor. Ziraat Bankası yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamalara göre emekli maaşı 1500 TL 2.500 TL arasında olan vatandaşlara toplamda 15 maaş kadar avans limiti verilecek. Böylece acil para ihtiyacı olan vatandaşların bu ihtiyaçlarını gidermeleri için gerekli olan nakit ödemeleri kendilerine yapılacak.

Kredi notu, bu kampanyadan faydalanmak için önemli kriter!

Söz konusu bu hizmet Ziraat Bankası üzerinden sadece emekli vatandaşlara uygulanacak. Müracaat işlemlerini gerçekleştirmeden bu hizmetten faydalanılması mümkün değildir. Ayrıca müracaat işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşların müracaat neticeleri kredi notlarına göre verilecek. Bu koşullara uyum sağlayan vatandaşlara 15 maaş kadar nakit avans limitineden faydalanmaları için müracaat işlemleri hızlı bir şekilde yapılacak. Ziraat Bankası, özellikle de maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlara yönelik işlem yapacak.

Müracaatlar bankadan ya da internetten yapılacak

nakit-odemeleri-bugunden-itibaren-hesaplara-yatmaya-basladi-son-dakika.jpg

15 maaş kadar nakit avans limiti almak istemeniz halinde emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız yalnızca T.C. kimlik numaranız ile beraber şubeye gidip başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Müracaat işlemleri ile alakalı gerekli formu doldurup kredi onayı aldıktan sonra kredinizi de anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keşfet