Zalim İstanbul’un Gözde Oyuncusu Sera Kutlubey Setlere Dönüyor!

Yayınlandığı dönemde adından çokça söz ettiren dizi Zalim İstanbul’un kadrosundan ünlenen Sera Kutlubey, diziden sonra setlerden uzak kalmayı tercih etmişti. Güzel oyuncu setlere geri dönüyor...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Zalim İstanbul’un Gözde Oyuncusu Sera Kutlubey Setlere Dönüyor!

Sera Kutlubey, yayınlandığı dönemde sektörde fırtına gibi esen dizi Zalim İstanbul’un oyuncu kadrosunda yer almıştı. Cemre karakterini canlandıran güzel oyuncu, oyunculuk performansıyla geniş bir kitle oluşturmuştu. Kutlubey, dizinin sonlanmasıyla sektöre ara vermeyi tercih etmişti. Başarılı oyuncu yeni bir diziyle seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Rol aldığı dizilerde adından söz ettirmeyi başarmıştı

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay gibi usta isimlerin yanı sıra Sera Kutlubey, Berker Güven, Bahar Şahin, Ozan Dolunay, Simay Barlas gibi genç oyuncuların büyük çıkış yapmasını sağlamıştı. Zalim İstanbul sayesinde ünlenen genç oyuncuların tümü yeni bir projede yer aldı. Hatta bazıları birçok projeyle ekrana geldi. Ancak bunlardan biri olan Sera Kutlubey, gelen teklifleri reddetti ve setlerden bir süre uzakta kalmayı tercih etti. Sadece Hercai dizisinde rol aldı. Oyuncudan sevindiren haber geldi. Başarılı oyuncu yeniden setlere dönüyor. Sera Kutlubey, Fox TV’de yayınlanacak Kapımdaki Düşman isimli dizide rol alacak. Dizide İsmail Demirci, Hatice Şendil, Perihan Savaş gibi isimler yer alacak.

Sera Kutlubey kimdir?

1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamış ardından Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır. Kanal D’de yayınlanan; İsimsizler dizisinde Seher karakterini canlandırmıştır. Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı Cemre Yılmaz karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Sera Kutlubay, Zalim İstanbul’un ardından Hercai dizisinde rol aldı. Verdiği bir röportajda oyunculuğa dair düşüncelerini paylaşan Kutlubey, “Çocukluğumdan beri bu mesleği istiyordum aslında, başta evcilik gibiydi hayallerimde. Lise döneminde pek parlak bir öğrenci değildim, okulu çok sevmezdim; ne zaman tiyatro kulübüne girdim, o zaman okulla gerçekten bir bağ kurmaya başladım” demişti.

Keşfet