Ünlü oyuncu Gupse Özay ilk kez yeni bebeğini kameraya gösterdi!

İki yıl önce meslektaşı Barış Arduç ile evlenen ünlü oyuncu Gupse Özay geçtiğimiz haftalarda ilk bebeğini dünyaya getirdi. Çocuğunu kameralarda adeta bir sır gibi saklayan Özay, bugün yaptığı paylaşımda ilk kez kızının yüzünü takipçileri ile paylaştı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ünlü oyuncu Gupse Özay ilk kez yeni bebeğini kameraya gösterdi!

Ana Haberim - Ünlü oyuncu Gupse Özay geçtiğimiz haftalarda doğum yaptı. Özay bugün Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda bebeğinin yüzünü ilk defa hayranlarına gösterdi! İşte o görüntüler...

Uzun yıllardır beraber olan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti, iki yıl önce Çeşme’de küçük ve sürpriz bir nikahla evlendiklerini duyurmuşlardı. Çiftin bebeklerinin gelmekte olduğu da 6 aylık olunca ortaya çıkmıştı! Gupse Özay’ın hamileliğinin medyada yer almasından sonra olayı doğrulaması, bebeklerinin 6. ayında gerçekleşmişti.

Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinin çocuklarının kız olduğu da daha sonra ortaya çıkmıştı. Özay’ın yaptığı bir paylaşımda hamileyken de boş durmadığı ve bu arada iki film, bir animasyon bir de dizi yazdığını belirterek “Ama önce bu küçük kız doğsun” notunu eklemesi, çiftin bebeklerinin cinsiyetini merak edenler için de sürpriz olmuştu.

unlu-oyuncu-gupse-ozay-ilk-kez-yeni-bebegini-kameraya-gosterdi.jpg

Sonunda kızları dünyaya geldi… Çiftin hayranları, bebeğin fotoğraflarını merakla bekledi ancak henüz Özay, kızının fotoğrafını göstermedi. Şu sıralar evde uzun süredir kendileriyle yaşayan sevimli dostları ve kızlarının uyumu ile bir uğraş verdikleri görülüyor ünlü çiftin.

İsmini Jan Asya koydukları kızlarının elinin göründüğü fotoğrafla, arayan soran herkese selam göndermiş ve teşekkür etmişti Gupse Özay ve Barış Arduç. Daha sonra minik Jan Asya’dan herhangi bir fotoğraf gelmedi. Ancak Gupse Özay, geçtiğimiz günlerde bir güzel sürpriz daha yaptı…

unlu-oyuncu-gupse-ozay-ilk-kez-yeni-bebegini-kameraya-gosterdi-001.jpg

İki köpeği ile birlikte yaşayan Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin kızları Asya’nın, meraklı bakışlar altında olduğu fotoğrafa da yansıdı! Gupse Özay, kızının yüzünün bir kısmını da göstererek çektiği fotoğrafa “Yok canım ne kıskançlığı” notunu düştü.

Sevimli köpeklerinin bakışı görenleri gülümsetirken, minik Jan Asya’nın da yüzünün bir bölümünün göründüğü fotoğraf, takipçileri tarafından sevinçle karşılandı ikilinin. Henüz kızının yüzünü tam göstermese de Gupse Özay bu fotoğrafla sevenlerine güzel bir sürpriz yapmış oldu…

Keşfet