Kanye West eski eşi Kim Kardashian'dan vazgeçemedi! Son paylaşımı olay oldu

Ünlü rap yıldızı Kanye West kısa bir süre önce Kim Kardashian ile olan evliliğini sonlandırmıştı. Fakat anlaşılan o ki başarılı sanatçı, Kardashian'ı unutmakta büyük zorluk yaşıyor! West'in Instagram üzerinden yaptığı son paylaşım akıllarda soru işareti bıraktı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kanye West eski eşi Kim Kardashian'dan vazgeçemedi! Son paylaşımı olay oldu

Ana Haberim - Tecrübeli şarkıcı Kanye West, Instagram hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımda eski eşi Kim Kardashian'ı unutamadığını bir kez daha takipçilerine gösterdi.

Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini Mart ayında noktalayan rapçi Kanye West, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından eski eşi ve ailesini hedef alan paylaşımlar yapmıştı. Kardashian ile çocukları hakkında olan konuşmalarını yayınlayan rapçinin, Kim'e çocukları için seçtiği okul yüzünden kızdığı görülmüştü:

Çocuklarımın okula gittiği yer Calabasas veya Hulu'ya bağlı değil. Burada deli olan ben değilim. Yasal olarak ne pahasına olursa olsun çocuklarım hakkında bir söz söyleyebilene kadar durmayacağım.

west3.jpg

"LÜTFEN DURUR MUSUN?"

West'in yayınladığı ekran görüntülerine göre, Kardashian eski eşine "Lütfen durur musun?" şeklinde yanıt vermişti. Kanye ise; "Hayır. Yüz yüze konuşmamız gerekiyor. Çocukların nerede okula gittikleri konusunda hiçbir söz hakkın yok. Neden sen karar veriyorsun? Yarı beyaz olduğun için mi?" diye yazmıştı.

"HOLLYWOOD DEV BİR GENELEV"

Ünlü isim, bir başka paylaşımında ise Kylie Jenner'ın eski asistanı Victoria Villarroel'in bir fotoğrafını paylaşarak, "Kris'in (Jenner) Kylie ve Kim'e yaptığı gibi seni de Playboy'a çıkarmasına izin verme. Hollywood dev bir genelev. Pornografi ailemi mahvetti, bağımlılıkla mücadele ediyorum. Bunun Northy ve Chicago'ya olmasına izin vermeyeceğim" notunu yazmıştı.

PLAYBOY ÇEKİMLERİ VE SEKS KASETİ GÖNDERMESİ

Sonrasında Kardashian, "Bu mesaj annemden: Lütfen ona adımı anmayı bırakmasını söyle. Neredeyse 67 yaşındayım ve kendimi her zaman harika hissetmiyorum. Bu, beni hiç bitmeyecek kadar strese sokuyor" ifadelerini kullanmıştı. Bunun üzerine Kanye, Kim Kardashian'ın seks kasetine ve 2007'de Playboy için yaptığı fotoğraf çekimine atıfta bulunarak, "Çocuklarım playboy çekimleri ve seks kasetleri yapmayacaklar" cevabını vermişti.

west2.jpg

Kanye West, yazdıklarının sosyal medyada büyük yankı uyandırmasının ardından, bütün paylaşımlarını silmişti.

KARDASHIAN'I UNUTAMADI MI?

Adını mahkeme kararıyla resmen 'Ye' olarak değiştiren ünlü isim; tüm bunların ardından Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla, eski eşi Kim Kardashian'ı hala atlatamadığı yönündeki iddiaların ortaya çıkmasına sebep oldu.Instagram'da 17.3 milyon takipçisi bulunan rapçi, sayfasının hikayeler bölümünden şu yazıyı yazdı:

Londra, nasıl hissettiğini biliyorum. Ben de kraliçemi kaybettim.

"KANYE'NİN TERAPİ ALMASINI İSTİYORUM"

Sosyal medya kullanıcıları, bu paylaşımla ilgili; "Kraliçe mi? Kanye umarım annesi hakkında konuşuyordur", "Sadece Kanye'nin terapi almasını istiyorum, dostum lütfen Kim'i düşünmeyi bırak", "Kanye artık Kim'i rahat bırakmalı", "Kanye eski eşine takıntılı, şimdi de onu II. Elizabeth ile kıyaslıyor" gibi yorumlar yaptı.

Keşfet