Survivor Nagihan dekolteli kıyafeti ile sosyal medyada olay oldu!

Survivor Nagihan son fotoğrafı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. TV8 kanalında yayınlanan popüler yarışmada şöhrete ulaşan Nagihan Karadere dekolteli kıyafetiyle büyük ses getirdi. İşte dikkat toplayan o paylaşım...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Survivor Nagihan dekolteli kıyafeti ile sosyal medyada olay oldu!

Ana Haberim - Survivor Nagihan dekolteli kıyafeti ile hayranlarının ağzını açık bıraktı. Yorum yağmuruna tutulan o fotoğraf sosyal medyada ses getirdi. İşte ayrıntılar...

Survivor yarışması ile hayatımıza giren Nagihan Karadere, son dönemlerde paylaşımları ve değişimi ile gündemden düşmüyor. Tarzını yenileyen Karadere, adeta başka birine dönüştü. Eski halinden eser kalmayan güzel yarışmacı bu defa giydiği cesur elbise ile sosyal medya da olay oldu. Bakın Nagihan Karadere ne giydi?

NAGİHAN KARADERE'DEN OLAY POZLAR

En son katıldığı bir programda çocukluğunda cinsel istismara maruz kaldığını söyleyen Nagihan Karadere herkesi şaşırtmıştı.

nagi.jpg

DERİN YIRTMACI İLE FIRTINA ESTİRDİ

Bu itiraf uzun süre gündemde yer alırken, başarılı yarışmacı sosyal medya paylaşımı ile ağızları açıkta bıraktı. Eşinin kendisini aldatmasıyla bambaşka bir Nagihan olan yarışmacı, estetik ve tarz yenileyerek "Ayrılık yaramış" dedirtti.

SON PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI

En son paylaşımı ise binlerce yorum aldı. Giydiği iddialı elbise ile poz veren Karadere'nin derin bacak dekoltesi ağızları açıkta bıraktı. O fotoğrafı görenler "Taş gibi" yorumları yaptı.

nagii.jpg

Keşfet