Yargı Dizisi Yine Zirvede Yer Aldı

Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan diziler arasındaki Yargı heyecan dolu bir bölümle seyircilerin karşısına çıktı. 31. bölümü geride kalan dizide yaşanan gelişmeler izleyenleri adeta soluksuz bıraktı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yargı Dizisi Yine Zirvede Yer Aldı

Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan diziler arasındaki Yargı heyecan dolu bir bölümle seyircilerin karşısına çıktı. 31. bölümü geride kalan dizide yaşanan gelişmeler izleyenleri adeta soluksuz bıraktı. Sezon finaline doğru adım adım giden Yargı dizisinde zaman atlamasındaki olayda netlik kazanmaya başladı.

Serdar Şüpheli Ceylin'in Hayatı Tehlikede

Ceylin'in suçlamalarına daha fazla dayanamayan Ilgaz çok sevdiği karısına boşanalım der. Birbirlerini çok seven Ceylin ve Ilgaz istemeye istemeye ayrılmak zorunda kalır. Evlerinin anahtarlarını Ceylin'e teslim eden Ilgaz kendisini işine verir. Diğer yandan Serdar'ın Zafer'in öldürülmesi ile ilgili şüpheli durumuna düşmesi tansiyonu artırır. Zafer'in öldürüldüğü boş depoda ve gömüldüğü alanda farklı kameralara yakalanan Serdar cinayet şüphesiyle ifadesi alınması için aranmaya başlanır.

Yekta'nın tuttuğu otel odasında kalan Serdar'ın yeri Parla, Tuğçe ve Merve'nin yardımıyla bulunur. Eren ve Ceylin otel odasına giderler ama Yekta Serdar'ı kaçırmıştır. Cüneyt ile Serdar'ı adliye önüne getiren Yekta burada Serdar'ı sıkıştırır. Böylece Serdar Zafer'i öldüren iki kurşunu sıktığını itiraf eder. Bu itirafı duyan Yekta Serdar'ı kaçırmak ister ama Savcı Pars onları görür. Serdar ifadesi alınması için adliyeye götürülür. Ceylin'in hayatı tehlikededir. Çağdaş'ın da öldürülmesinden sonra katilin hedefinde bu kez Ceylin vardır. Başka bir isimle Ceylin'e yaklaşan İnci karakterinin asıl kimliği izleyenleri şoka uğratır.

6129f3622af1071d18fdb722.jpg

Temposu Düşmeyen Senaryo Muhteşem Oyunculuklar

Yargı dizisi başladığı günden beri pazar akşamlarına damgasına vurdu. 31. bölümü geride kalan dizide sezon finaline doğru heyecan iyice arttı. Senarist Sema Ergenekon'un kaleminden çıkan Yargı gerçekçi hikayesi ve etkileyici oyunculukları sayesinde üzerindeki etkiyi kaybetmeden devam ediyor. Geçen haftada gösterilen ve zaman atlamasındaki detay bu hafta biraz daha aralandı.

6 ay sonrasında Ceylin'in katil şüphelisi olarak gösterildiği bölümde çöp arabasının kenarında bulunan kanlı parmak izlerinin Ceylin'e ait olduğu ortaya çıktı. Eren'in yıkıldığı ve Ceylin'in şüpheli durumunda emniyete götürülmesi olayı izleyenlerin merakını iyice artırdı. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisi her hafta bulmaca gibi bölümleri ve aksiyonlu sahneleriyle izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Keşfet