Ünlü Youtuber Alper Rende Amerika’da Tersten Kelepçelendi!

Dijital yayın platformu Youtube’da en ünlü isimlerinden birisi olan Alper Rende, Amerika’da tersten kelepçelenerek gözaltına alındı. Bu anların korku dolu bir şekilde yaşadığını anlatan ünlü Youtuber bu durumda olmanın hiç iyi bir şey olmadığını söyledi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ünlü Youtuber Alper Rende Amerika’da Tersten Kelepçelendi!

Alper Rende, Amerika aktarmalı olarak Dubai’ye geçmek için bindiği uçakta Amerika polisi tarafından tersten kelepçelenerek göz altına alındı. Bu olayı sosyal medya hesabından “Amerika’yı tersten gördüm” ifadesiyle paylaşan oyuncu tüm yaşadıklarını detayları ile birlikte takipçilerine aktardı.

Youtube üzerinden 4,5 milyon abonesi bulunan yayıncı, yaşadığı korku dolu anlarını paylaştı. Ters kelepçe takılarak arabaya bindirildiğini, Amerika’da az daha tersten gördüğünü ve bilmediği bir kuraldan dolayı 3-4 saat sorgulandığını aktardı.

tpdkr-1648624914-6666.webp

Hiç İyi Değilim Notuyla Paylaşım

Yaşadığı bu anlarda ciddi bir korku yaşadığını söyleyen YT oyuncusu Rende, 3-4 saat bu şekilde kaldım, hatta ayaklarımı da kelepçelediler açıklamasını yaptı. Hiç iyi değilim, Her yerimi aradılar ve 3-4 saat bu durumda kaldım açıklamasını yaptı.

Bu duruma düşmesinin nedeninin Domanik üzerinden Amerika’lı olarak Dubai’ye bindiği uçak yüzünden yaşandığını aktardı. Avrupa’da olmayan bir kuralın Amerika’da olduğunu, bu ülkeyi aktarmak olarak kullanmak için dahi vizenin olması gerektiğini söyledi. Bunun kendisinden olmadığından dolayı kaçak olarak tutulduğunu ve araya tanıdıklarını sokarak, kanalımı göstererek kurtulduğunu söyledi. Dominik’e geri gitmem için izin verdiklerini ve kelepçeli olarak beni uçağa getirdiklerini aktardı.

brl0a-1648624887-5237.webp

Alper Rende Kimdir!

Youtube dünyasının ülkemizde en çok takipçisi olan ve en çok izlenen isimlerinden birisi olan Alper Rende, hem yurt içinde hem yurt dışında yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeyi başarıyor.

1995, İzmir doğumlu oyuncu olan yayıncı Beykent Üniversitesi Yazılım Bölümünden mezun oldu. INFLOW ödülleri en iyi youtube ınfluencer ödülünün de sahibi olan isim hem Youtube hem de instagram üzerinden yaptığı eğlenceli paylaşımları ile dikkat çekiyor. 3 yıl gibi bir sürede 4,56 milyon takipçi sayısına ulaşan Youtube yayıncısının tüm videoları milyonlarca izlenme sayısına ulaşmayı başarıyor.

Keşfet