Ünlü Oyuncu Fahriye Evcen ve Ablası Ayşen Evcen’in Benzerlikleri Şoke Etti!

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin Akça Hatun'u Fahriye Evcen, kardeşleri arasındaki benzerliklere dikkat çekti. Başarılı oyuncunun bir abla ve iki kız kardeşi var. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ünlü Oyuncu Fahriye Evcen ve Ablası Ayşen Evcen’in Benzerlikleri Şoke Etti!

Başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in paylaştığı, yönetmenliğini Sedat İnci'nin üstlendiği TRT 1'in dönem dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu, sezonun en iddialı girişimlerinden biriydi. Sultan Alparslan'ın güzel destansı destanını konu alan Akli Film imzalı Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Evcen ve Arduç fazlasıyla övüldü. Oğlu Karan'ın doğumunun ardından oyunculuğa ara veren Fahriye Evcen dizide Akça Hatun'u canlandırıyor. Çekici oyuncu dizideki başarılı performansıyla tanınırken hayatıyla da fazlasıyla gündeme geliyor.

Almanya’dan paylaşılan fotoğraflar ile kardeşleri de gündeme gelmişti

Hatırlarsanız Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile birlikte yaklaşık 2 ay gittiği Almanya'da ailesiyle birlikte bolca zaman geçirmişti. Evcen'in Almanya tatilinde çektiği fotoğrafların ardından ablaları Ayşen, Neşe ve Demet Evcen gündeme gelmişti. Fahriye Evcen kadar aktif olmayan ve basından uzakta yaşayan Ayşen Evcen sadece sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Ayrıca, kardeşlerin benzerliği fazlasıyla şaşırtıyor. Almanya doğumlu güzel oyuncu Fahriye Evcen, Çerkes bir baba ile Kavala göçmeni bir annenin kızıdır.

Fahriye Evcen ve kız kardeşleri

Aynı zamanda kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile hayatını paylaşan Fahriye Evcen'in Neşe, Ayşen ve Demet adında üç kız kardeşi var. Gündemden uzak yaşayan kardeşlerden Ayşen Evcen'in yeğeni Karan ile paylaştığı kareler gündem olmuştu. Instagram hesabını sürekli hayatından fotoğraflarla güncelleyen Ayşen Evcen'in de bir kızı var. Bir güzellik uzmanı olan Ayşen Evcen, ablası Fahriye Evcen'e çok benzediği için fazlasıyla dikkat çekiyor.

Ayşen Evcen’in Instagramda 10 binden fazla takipçisi bulunuyor

10.000'den fazla Instagram takipçisi olan Ayşen Evcen, zaman zaman kardeşi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in mutluluk pozlarını takipçileriyle paylaşıyor. Evcen'in diğer kardeşleri ise gündemden ve sosyal medyadan bir hayli uzak durmayı tercih ediyor. Bu kararlarının özel bir sebebi var mı yok mu bilinmiyor.

Ayşen Evcen kimdir?

Ayşen Evcen, Almanya’dan Samsun’a göç edip yerleşen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Fahriye, Demet ve Neşe, Ayşen Evcen'in üç kız kardeşidir.

Keşfet