Uğur Yücel ve Şener Şen’in Yıllar Sonra Buluşması Sosyal Medyanın İlgisini Çekti!

Türk sineme tarihinin iki önemli ismi olan Uğur Yücel ve Şener Şen, geçtiğimiz günlerde Yücel’in ofisinde bir araya geldi. Yaşayan bir efsane olan Şener Şen, meslektaşını ofisinde ziyaret etmek için yanına gitti. Uğur Yücel bu anı takipçiler ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Uğur Yücel ve Şener Şen’in Yıllar Sonra Buluşması Sosyal Medyanın İlgisini Çekti!

Sayısız filmde, dizide ve tiyatro sahnesinde rol alan ikilinin tarihe isimleri kazınmış en önemli filmiyse Eşkıya olarak karşımıza çıkıyor. Muhsin Bey filminde de birlikte rol alan oyuncular, bunun yanı sıra sayısız tiyatro da birlikte rol almaları ile biliniyor. Yıllar sonra bir araya gelen ikilinin fotoğrafını gören insanlar bu güzel buluşmaya tepkilerini gösterdiler.

Uğur Yücel Sosyal Medya Hesabından Paylaştı!

Şener Şen, iş arkadaşı ve eski dostu Uğur Yücel’i ofisinde ziyaret etti. Güzel bir sohbet ortamında geçen buluşmanın haberi ile Uğur Yücel tarafından verildi. Sosyal medya hesabından resmi paylaşan yücel, resmin altına küçük bir not eklemeyi de ihmal etmedi. “Bu deli ustayı bir yerden tanıyorum ama nereden? Muhsin Bey ve Ali Nazik böyle hala. Geçip gidiyoruz işte.” Notunu ekledi.

Uğur Yücel (64) yıllar sonra bir araya gelen buluşmayı paylaştığı sosyal medya hesabında fotoğrafın altına binlerce yorum ve beğeni gelmesiyse dikkat çekti. Şener Şen (80) hala ekranlarda filmleri dönen, oynadığı karakterler ile dikkat çeken ve sayısız unutulmaz sahnesi olan sanatçıyı hala sağlıklı bir şekilde görmek insanları mut ediyor.

İnstagram hesabından yaptığı paylaşımına ardından birkaç saat içerisinde binlerce yorum alan fotoğraf aynı zamanda sayısız beğeni almasıyla da dikkat çekti. Sanatçının birçok rol arkadaşı ve takipçisi bu mutluluğu, birlikteliği hoş karşılayıp ona göre yorum yapmaları dikkat çekti .

Şener Şen son olarak 2017 yılında Yol Ayrımı filmiyle izleyicilerin karşısına çıkarken, Uğur Yücel, 2022 yılında yayınlanan Hakim dizisinde “Cevdet” rolüyle karşımıza çıktı. Bu iki usta oyuncuyu tekrar bir arada görme ihtimalimizse çok düşük gibi duruyor.

Keşfet