Survivor, Yargı ve Teşkilat Zirveyi Bırakmıyor! 27 Şubat 2022 Reyting Sonuçları!

Birçok özel kanal her gece reyting kavgasına giriyor. Bu sadece kanallar için değil yayınlanan programlar için de önemli oluyor. Çünkü yüksek maliyetler ile hazırlanan yapımlar, eğer yeterli geri dönüşü alamazsa bu onların sonu oluyor. O nedenle reyting sonuçları çok büyük önem arz ediyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Survivor, Yargı ve Teşkilat Zirveyi Bırakmıyor! 27 Şubat 2022 Reyting Sonuçları!

27 Şubat 2022 Pazar günü yayınlanan programların Total, AB ve 20+ABC1 dallarında ki ölçümleri açıklandı.Birçok yapımın uzun süredir zirveden ayrılmadığı bu oranlarda dikkat çekici girişlerde oldu. En önemli sıralamanın ilk 10 olduğu reyting sonuçlarının ilk üç sırası yine değişmedi.

Total’da Survivor, Teşkilat ve Yargı Var

Total reyting sonuçları en ilgi çeken seviye olarak görülüyor. Yaş, seviye, kültür düzeyi gibi hiçbir konuya bakılmadan yapılan bu sıralama ile ülkemizin en çok izlenen programları da ortaya çıkıyor. Açıklanan reyting listesinde ilk 5 dikkat çekti.

  1. Survivor All Star
  2. Yargı
  3. Teşkilat
  4. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu
  5. Prof. Dr. Hitap Hatipoğlu ile Miraç Kandil Özel

Pazar günlerinin değişmeyen üçlüsü olarak kabul edilen Yargı, Teşkilat ve TV ekranlarında yayınlanan Survivor All Star programı ilk 3’de yer almaya devam ediyor. AB grubu reyting oranlarında bu üçlü yine ilk 3’de yer alırken sıralama da bir değişiklik oluyor. Yargı ilk sırada yer alırken, onu Survivor All Star takip ediyor, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat’ta üçüncü sırada yer alıyor.

Reyting oranları birçok insan için büyük bir anlam ifade ediyor. Sevdiğimi program reyting sıralamasında ilk 20’de yer almayı başaramayan birçok izleyici onun yakın zamanda final yapacağını biliyor. O nedenle programın bir gün sonrasında reyting sonuçlarını detaylı bir şekilde incelemek istiyor.

Bunun yanında program yapımcıları da yatırımlarının geri dönüp dönmediğini bu sonuçlar ile ölçmeyi başarıyor. Yani televizyonla ilgili olan herkes bu oranları yakından takip ederek ona göre bazı kararlar vermek zorunda kaldıklarını biliyorlar.

Keşfet