Sinem Kobal’dan Hamilelik Pozu Geldi! Paylaşıma Yorum Yağdı!

Sinem Kobal 2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girmişti. Çiftin bir çocukları varken, ikinci çocuklarının olmasına sayılı günler kaldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sinem Kobal’dan Hamilelik Pozu Geldi! Paylaşıma Yorum Yağdı!

Güzel oyuncu Sinem Kobal, 8 aylık hamilelik pozunu instagram hesabından paylaştı. İlk çocukları kız olan çiftin, ikinci çocuklarının da kız olacağı bilgisi paylaşılmıştı. Çocuklarını ekranlardan ve magazin dünyasından uzakta büyütmeyi tercih eden çiftin son günlerde çok heyecanlı olduğu aktarılmıştı.

İlk çocukları Lalin’in 2020 yılında ellerine alan çift, 2022 yılının ortasında ikici çocuklarını da kucaklarına almaya hazırlanıyor. Şimdilik çocuğun adının ne olacağı hakkında bilgi olmamakla birlikte yine nadir olan bir isim kullanmayı tercih edecekleri düşünülüyor.

Kobal’ın Sosyal Medya Paylaşımına Yorum Yağdı

Sinem Kobal’ın “Pistt” notu ile paylaştığı fotoğrafının altında birkaç saat içerisinde binlerce beğeni ve sayısız yorum gelmesi dikkat çekti. 34 yaşında olan güzel oyuncu 8 aylık hamilelik fotoğrafını takipçileri ile paylaştı. Evlendikleri andan itibaren magazin dünyasından uzakta sakin bir hayat yaşayan çift ilk çocuklarını bu şekilde büyütmeyi tercih etmişti. İkinci çocuklarını da aynı şekilde dünyaya getirmek ve sakin bir şekilde büyütmeye odaklanacakları aktarılıyor.

Bu ne güzellik, maşallah, aşkım gibi çok güzel yorumlar paylaşımın altında yazılanlar arasında yer alıyor. 2016 yılında evlendikten sonra Sinem Kobal İmirzalıoğlu ismini olan güzel oyuncu son oyunculuğunu 2015 yılında Yaktın Beni isimli filmde yer alarak almıştı. 2017 yılında Yüz Yüze isimli programda karşımıza çıktıktan sonra daha çok reklam filmlerinde yer almayı tercih etmişti.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Ekranlardan Uzaklaştı

İki oyuncu da 201 yılında evlendikten sonra ekranlardan uzakta olmayı tercih etmişti. Kobal, evlendikten sonra herhangi bir dizi ve filmde rol almayı tercih etmedi. Kenan İmirzalıoğlu’da 2016 yılında evlendikten sonra 2017 yılında Cingöz Recai ve 2018 yılında Mehmed Bir Cihan Fatihi isimli dizi de rol almıştı.

İmirzalıoğlu 2019 yılından itibaren düzenli olarak “Kim Milyoner Olmak İster” yarışma programında sunuculuk yapmaya devam ediyor.

Keşfet