Şeyma Subaşı’nın 5 Kot Kombini Hem Size Hem de Dolabınıza İlham Olabilir! İşte O Çok Beğenilen Kombinler!

Şeyma Subaşı'nın kot kombinleri çok konuşuldu. Hatta çoğu zaman koleksiyonlar oluşturuldu. Seçimlerinizde kot pantolonları hem spor hem de klasik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Tüm merak edilenler haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Şeyma Subaşı’nın 5 Kot Kombini Hem Size Hem de Dolabınıza İlham Olabilir! İşte O Çok Beğenilen Kombinler!

Genelde blazer ceket ile tercih ediyor

Kot pantolonlar ile yapılan kombinler şimdilerde çok popüler. Şeyma Subaşı'nın kot pantolon kombinleri kendi gardırobunuz için ilham kaynağı olabilir. Genelde pantolon ve blazer ceket giyen Şeyma Subaşı, bazen topuklu bazen de spor ayakkabı giyiyor.

Şeyma Subaşı en son nasıl gündeme gelmişti?

Şeyma Subaşı ile yakın zamanda evlenmesi beklenen Mısırlı sevgilisi Muhammed Alsaloussi bir kez daha ayrılma kararı aldı. Subaşı yaptığı açıklamayla ayrılık haberini açıkladı. Bir dargın bir barışık şekilde ilişkilerini sürdüren çiftin bir düğün planladığı ve yakında evlenecekleri bildirilmişti. Subaşı, Miami'den İstanbul'a döndükten sonra sevgilisi Meedo ile ilişkisinin sona erdiğini sosyal medya hesabından yaptığı bir gece yarısı paylaşımında duyurdu. Subaşı, "Sizlerin de bildiğiniz ve tanık olduğunuz, Meedo Alsaloussi ile yaklaşık 1,5 yıllık ilişkimizi, karşılıklı olarak sonlandırdık. Her ilişkide olduğu gibi, anlaşmazlıklar nedeniyle ilişkimizi sürdüremeyeceğimizi belirledik ve saygılı bir şekilde ayrıldık. Aldığımız bu karar ve hassas sürece, değerli takipçilerimden ve basın mensuplarından hoşgörü ve anlayış bekliyorum” dedi. Geçen yıl üç ayrılığın ardından çift, ilişkilerine bir kez daha şans vermeye karar vermişti. Geçen yılın haziran ayında erkek arkadaşı tarafından evlilik teklifi edilen Subaşı, sevgilisinin teklifine “Evet” cevabını vermişti.

Şeyma Subaşı kimdir?

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun'da doğdu. Bilindiği üzere bir zamanların fazlasıyla sevilen programı “Var Mısın Yok Musun” programında yarışan Şeyma Subaşı böylece tanınmış oldu. Ayrıca 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmasıyla da fazlasıyla ön plana çıktı. Şeyma Subaşı, Var Mısın Yok Musun isimli programın ardından, Acun Ilıcalı ile yakınlaştı ve “Yok Böyle Dans” yarışmasında kostüm tasarımcılığı görevini üstlendi. 16 yaşından beri birçok tasarımcının defilesinde yer alan Şeyma Subaşı, 2014 yılında kendi moda markasını kurdu ve ilk defilesini İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week’te gerçekleştirdi.

Keşfet